Rıza Kayaalp Bronz Madalya Kazandı


SON DAKİKA: Türkiye, Londra 2012'deki ilk madalyasını milli güreşçi Rıza Kayaalp'le aldı.Erkekler 120 kilo grekoromende milli güreşçi Rıza Kayaalp, Gürcü rakibi Guram Pherselidze'yi 3-0 mağlup ederek bronz madalyaya uzandı.
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya Kazandıdüştüğümüz duruma bak aldırış etmememiz gereken duruma seviniyoruz
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya Kazandınee11777.gif
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya KazandıKuzey Kore bile kaç madalya aldı sayamadım ama biz hala ercan saatçinin düetiyle kuş beyinlilerin şikesiyle uğraşalım. 70 milyon insandan 1 tane madalya çıkmasın ne güzel.
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya KazandıRıza bile bronzda kalması başarısızlıktır bu adam rakipsizdi resmen Ramazan ve Rıza garantili madalya bunlar dışında alamayız yorumu yapmıştım açıkçası Rıza'dan altın Ramazan'danda bir madalya bekliyordum.
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya KazandıBu adam nasıl bronz aldı enteresan. %100 altın gözüyle bakılan belkide tek adamdı. Neyse artık yapacak bişey yok.
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya KazandıArtık Ramazan Şahin'e serbestte duacıyız altın için başka bir senaryo yok ! Belki Serhat Balcıdan'da bi madalya çıkarma ihtimalimiz olabilir ve tabiki Rusya'yı geçersek Perilerden.
 
Cevap: Rıza Kayaalp Bronz Madalya KazandıÜlke sporu batmış o kadar

şike nin peşine düşülürse bu kadar olacağı bu maalesef

Spor Bakanı istifa etmeli hemen bu bir başarısızlık
 
Üst Alt