Rize'de Galatasaray bayrağı yakıldı ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rize'de Galatasaray bayrağı yakıldı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilgin Ermiş, Başbakan Erdoğan'a yapılan ıslıklı protestoya çok kızdı ve GS bayrağı yaktı...

"Başbakan size 600 milyonluk stadyum yapıyor, siz onu yuhalıyorsunuz" Başbakan Erdoğan'ın Türk Telekom Arena Stadı'nın açılışında protesto edilmesine tepki göstererek Rize Cumhuriyet Meydanı'nda Galatasaray bayrağı yakan bir kişi gözaltına alındı.

GALATASARAY BAYRAĞINI ATEŞE VERDİ

Olay bugün saat 13.30 sıralarında Cumhuriyet Meydanı'nda meydana geldi. 25 yaşındaki Bilgin Ermiş, tek başına geldiği meydanda Galatasaray bayrağını ateşe vererek alandan ayrıldı. Mobese kameralarında olayın tespit edilmesi üzerine polis inceleme başlattı. Bu sırada polis ekiplerinin yanına gelen Ermiş, "Ben burada Galatasaray bayrağı yaktım" dedi.

KİM OLUYORLAR DA BAŞBAKAN'I PROTESTO EDİYORLAR

Gözaltına alınan ve Cumhuriyet Polis Merkezi'ne götürülen Ermiş, bu sırada kameralara, "Galatasaray bayrağı yaktım. Onlar kim oluyor da koskoca Türkiye Cumhuriyeti Başbakanını protesto ediyorlar? Kimden güç alıyorlar? Başbakan size 600 milyonluk stadyum yapıyor, siz onu yuhalıyorsunuz. Hangi güçle bunu yapıyorsunuz?" dedi. Ermiş hakkında yasal işlem başlatıldı.

[video]https://videonuz.ensonhaber.com/izle/rize-de-gs-bayragi-yakildi[/video]

Ensonhaber

yorumsuz...

Cevap: Rize' de GALATASARAY bayrağı yakıldı !

memlekette işsiz güçsüz çok... doğal bi durum ama beyin de olmadımı ortaya bu ve bunun gibiler çıkıyor...

Sorsan cebinde 5 kuruşu yoktur , açlıktan nefesi kokuyordur. Ama bayrak yakmayı iyi bilir. Bu adamın kafası boş , içini kömürle doldurmak lazım.

Fb olma yolunda adim adim ilerliyoruz, hatta onlardan daha beter olacagiz gibi. Önceden Fb'ye karsi insanlar böyle nefret beslerdi ama simdi bize basladilar, Delnan Polat sagolsun.

[video=youtube;u_FwV2Oc3Bc]https://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc[/video]

Basında Galatasaray'lıları ve diğer takım taraftarlarını karşı karşıya getirme çabaları var.Aklı selim davranmak lazım.Çok kötü futbol milliyetçiliği başladı ülkede.

yaptığı yalakalık için üstün yalakalık madalyası verilmesini arz ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt