Rize'de Galatasaray bayrağı yakıldı ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rize'de Galatasaray bayrağı yakıldı !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rize' de GALATASARAY bayrağı yakıldı !

Buyur işte bu insanlar olduğu sürece bunlar 10 kilo kömüre vatanı satarlar işte :42:

bu ülkenin en büyük sorunu kraldan fazla kralcılık yapanlar.maçta başbakan ıslıklandı diye G.Saray lı omayı bırakanlar vs...

allahtan başbakan ben islamiyeti bırakıyorum hırıstiyan oluyorum demedi yarın peşinden bütün bakanlar dinini değiştirirdi heralde.sürü psikolojisi bu olsa gerek

Bu zihniyet benim adamım herşeyi doğru yapar diyen zihniyettir.Peygamberler bile hata yapmaktan korkarken Başbakan gibi normal bir insana bu kadar kayıtsız şartsız bağlanmak ne büyük ahmaklık.

Cevap: Rize'de Galatasaray bayrağı yakıldı !

basbakan rizeye gittiginde rumca pankart acanda bunlar degilmiydi. bes para etmezler.

bu son olaylar benim için bardağı taşıran son damlaydı malum parti ve başkanı için

şu adamın bi padişahım çok yaşa demediği kalmış

Başbakana stadda yapılanı onaylamıyoruz ama böyle terbiyesizlikleri hiç onaylamıyoruz. Ne demek galatasaray bayrağını yakmak? çok ayıp ve çok büyük terbiyesizlik.

Orda yapılanı tüm galatasaray çamiasına maletmek yanlıştır.

Olmuş bitmiştir, uzatmanın da anlamı yoktur.

Protestocular protestosunu yapmıştır, başbakan kendine göre haklı olanı yani stadı terketmeyi yapmıştır, gs kulübü de başbakandan bu yapılan için özür dilemiştir.

Uzattıkca işin suyu çıkacak.

Hele hele bazı GS düşmanlarının kurt puslu havayı sever misali burdan bir şeyler çıkarmaya kalkmaları tam olarak hadsizliktir.

Yeter!

Sigortalı bir işe yarın başlayacağının müjdesini burdan verelim o vatandaşa.

kalibimi basarim o bayragin ustunde Turkiye logosu adi falanda vardir

neden kalibimi basiyorum

cunku herif embesil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt