Rizespor'un Küme Düşmeyecek Olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rizespor'un Küme Düşmeyecek Olması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1645992248299.png

24 nisan ve 15 mayıstaki rizenin dost kulüpleri 6 puanı hediye edecekler etti 29 puan, trabzonun rizedeki maçı da en az 1 puanla biter 2017 nin diyeti ödenir ki bunun sinyalleri yusuf sarının kiralanma süreci ile başlamıştı etti 30, 8 maçtan da 10 puan alacaklarını düşünüyorum 40 puan ligde tutar mantığıyla allah bunların belasını versin diyerek analizimi kapatıyorum.

Giresun' u yenemezlerse büyük ihtimalle düşerler. Kasımpaşa da henüz kuyruğu kurtarmış değil ve iyi takım...

Böyle komplo teorileri kuruyoruz, sonra çoğu tutmuyor. Geçen sezon SS, FB yi şampiyonluktan etti mesela. Hiçbir takım için kolay maç yok gibi bir şey...

Ekli dosyayı görüntüle 152272

24 nisan ve 15 mayıstaki rizenin dost kulüpleri 6 puanı hediye edecekler etti 29 puan, trabzonun rizedeki maçı da en az 1 puanla biter 2017 nin diyeti ödenir ki bunun sinyalleri yusuf sarının kiralanma süreci ile başlamıştı etti 30, 8 maçtan da 10 puan alacaklarını düşünüyorum 40 puan ligde tutar mantığıyla allah bunların belasını versin diyerek analizimi kapatıyorum.
Vasfinin adını gedson fernandes olarak revize edilmesinin zamanı gelmedi mi?

Giresun maçı kritik olacak , Giresun yenilirse sıkıntıya girer satacaklarını düşünmüyorum.

Ama olur da Rizeyi yenerlerse , Rize kesin düşer.

düştüğünde

dnsz210.gif

oynatacaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt