Robben: "Bazen p...tun tekisin, bazen kahraman" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robben: "Bazen p...tun tekisin, bazen kahraman"

Arjen Robben, çok kötü bir haftayı geride bıraktığını ifade ederken, Hollandalı seyircilere kendisine olan desteğinden ötürü teşekkür etti.

188499hp2.jpg

Hollanda ve Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Arjen Robben, Bavyera ekibinin taraftarlarının kendisini ıslıklamasının ardından çok kötü bir hafta geçirdiğini ifade etti.

Şampiyonlar Ligi finalinde, uzatma dakikalarında bir penaltı atışından yararlanamayan Robben, Bayern taraftarlarınca Hollanda ile oynanan hazırlık maçında yuhalanmıştı.

Euro 2012 hazırlıklarını sürdüren Hollanda'nın Bulgaristan'a 2-1 kaybettiği maçta milli takım taraftarlarının destek verdiği yıldız oyuncu, maçın ardından SBS'e yaptığı açıklamada "Bazen p...tun teki olursun, bazen de kahraman. Ben geçtiğimiz hafta boyunca p...t olarak görüldüm. Hollandalı futbolseverlere bana verdikleri destekten ötürü şükranlarımı sunuyorum. Benim için çok önemliydi." şeklinde konuştu.

Hollanda, Euro 2012'deki ilk hazırlık maçında 9 Haziran'da Danimarka ile karşı karşıya gelecek.

Goal.com

Cevap: Robben: "Bazen p...tun tekisin, bazen kahraman"

ztn hep p..tsun, kendini durmadan yere atmalarindan gina geldi artik

Üst Alt