Robben'den Flaş Açıklama!


5c0f4cbb66a97cc34fc9961d

Bayern Münih’in Hollandalı futbolcusu Arjen Robben: Bayern Münih’ten ayrılacağımı herkes biliyor. Yüzde 100 ikna olduğum bir teklif gelirse oynamaya devam edeceğim.

Sezon sonunda Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekibi Bayern Münih’ten ayrılacak olan Hollandalı futbolcuArjen Robben, ‘İkna’ edici bir transfer teklifi gelmesi durumunda kariyerine devam edeceğini belirtti. Za man zaman Türk takımlarıyla ve Galatasaray’la da ismi anılan Robben, Kicker dergisine verdiği röportajda, 2019 yazında Bayer Münih’ten ayrılacağını hatırlatarak, “Kararımı verdiğim ve bunu açıkladığım için mutluyum” değerlendirmesinde bulundu. Futbolculuk kariyerine devam edip etmeyeceğinin henüz belli olmadığını aktaran 34 yaşındaki oyuncu, “Bayern Münih’ten ayrılacağımı herkes biliyor.

2009’DA GELMİŞTİ

Yüzde 100 ikna olduğum ve ‘Bu güzel bir şey, bunu yapmak istiyorum’ dediğim bir teklif gelirse oynamaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı. Arjen Robben, 2009’dan beri Bayern Münih’te forma giyiyor. Robben bu dönemde forma giydiği 198 karşılaşmada, 98 atıp, 62 de asist yaptı.

Akşam
 
Üst Alt