Robert Mak, Galatasaray Yolcusu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robert Mak, Galatasaray Yolcusu!

Robert Mak ● See You Again ● Welcome to Zenit | HD - YouTube

Rus Sport Express, Slovak kanat futbolcusu Robert Mak’ın yeni sezonda Galatasaray’da forma giyeceğini iddia etti.

Bir sonraki sezon kadrosunu değiştirmeyi planlayan Galatasaray için Rusya’dan da bir iddia geldi. Spor Express gazetesinin yaptığı habere göre, Mircea Lucescu’nun 3.5 milyon Euro karşılığında Zenit’e transfer ettirdiği Robert Mak’ın yeni sezonda Galatasaray’a transfer olacağı konuşuluyor. Yapılan haberde Robert Mak’ın Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan maçı da izlediği ve Galatasaraylı yöneticilere olumlu yanıt verdiği öğrenildi.

Robert Mak, Galatasaray yolcusu!

önceden ortasaha ve forvetiyidi ama takımda kanat yoktu. şimdide kanat doldurduk bu seferde ortasaha ve forvet yok. sürekli bi yerimiz açık kalıyor

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence Bruma'yı satarlar o yüzden kesin yine kanat transferi olacak buna hazırlıklı olalım

Turnuvada Mak'ı ben de beğenmiştim. Vladimir Weiss'ta iyi oynamıştı turnuvada onu da beğenmiştim ben.Ama çoktan futbolu kafasında bitirip Katara falan gitmiş :D

Yalnız hep kanat almamızdan ziyade hep ilk tercihi sol kanat olan oyuncuları alıyoruz,yada adımız hep sol kanatlarla anılıyor çok tuhaf :D :D

Üst Alt