roberto de zerbi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
39 yaşındaki İtalyan teknik adam. Geçen sezon puansız durumdaki Benevento'yu aldı ve takımı düşmesine rağmen oynattığı futbol ve skorlarla dikkatleri çekti. Bu sene onu Sassuolo'da görüyoruz. 5 maçta 10 puan topladı. Kaybettiği tek maç Juventus deplasmanı. O maçta bile Juve ile gayet başa baş oynadılar. İnter'i yendiler. Ligin şu anda Juve dahil en çok gol atan takımı konumundalar.

Bakalım İtalya dünya futboluna yeni bir antrenör daha kazandıracak mı?

Takımı Sassuolo şu anda ligde 6.sırada. Önünde olan 5 takım; Juve,Napoli,İnter,Milan,Lazio.

Bütçe olarak bu takımlardan çok geride takım. Milan için Conte iddiaları var ama ben olsam risk alıp De Zerbi'yi getiririm.

inter'i belki de tamamen şampiyonluktan koparttı şimdi. Ben seneye artık 1 seviye yukarı bir takıma gitmesini bekliyorum.

yeni sezonda da bomba gibi. 5 maç 11 puan, 16 gol.

elbette kolay fikstürün etkisi de var ama ben büyük takımlara da sorun çıkartacağını düşünüyorum. Roma yönetimi niye hala fonseca'da diretiyor anlamaıyorum. Mis gibi de zerbi var işte.

Çok gol yediriyor sanki. Sassuolo'da parlayabilir ama bir üst aşamaya gelip de kaleyi tutması gerektiği zaman sıkıntı yaşar gibi.

ligin bana göre milan'dan bile daha formda takımı napoli'yi deplasmanda 2-0 yendi. An itibariyle Sassuolo 2.sırada. Aynı zamanda ligin en çok gol atan takımı.

Sassuolo’nun bir kac macini izledim gercekten zaman zaman cok iyi top oynuyorlar. Gereksiz top sisirme falan yok geriden devamli paslasarak cikiyorlar. Top kaybi olsa bile yine ayni oyun ile devam ediyorlar yine paslasarak cikiyorlar bir kez demistim bokunu cikardilar diye ama adamlarin bir oyun plani var. De Zerbi elindeki malzemeye gore iyi futbol oynatiyor. Boga, Hamed ve Locatelli gibi class topculari var.

Sassuolo’nun bir kac macini izledim gercekten zaman zaman cok iyi top oynuyorlar. Gereksiz top sisirme falan yok geriden devamli paslasarak cikiyorlar. Top kaybi olsa bile yine ayni oyun ile devam ediyorlar yine paslasarak cikiyorlar bir kez demistim bokunu cikardilar diye ama adamlarin bir oyun plani var. De Zerbi elindeki malzemeye gore iyi futbol oynatiyor. Boga, Hamed ve Locatelli gibi class topculari var.
Berardi reisi unutmayalım. Abisini ziyaret etmiş orda halısahada top oynarken mi ne keşfedilmiş reis bayrak adam efsanesi olacak inş

ligin en flaş takımlarından verona'yı da deplasmanda yendi. Napoli-Milan maçı berabere biterse averajla lider bitirecek haftayı.

son 2 aydır çağdaş atan sendromu yaşıyor. Her maç topa %60-70 sahip olup, 20-30 şut çekip maçı kazanamıyor. Avrupa potasından da epey uzaklaştı

Karagumruk’un bize karsi oynadigi futbolu gorunce aklima De Zerbi’li Sassuolo geldi. Farioli Sassuolo’da De Zerbi ile birlikte calismis. Sassuolo ayni futbolu oynuyor. Devamli geriden paslasarak cikmaya calisiyorlar. Farioli bize karsi bu oyunu oynatti ama riskli bir oyun. Rakip takim olarak pres yaptiginda olasi top kayiplari ile cok pozisyon verebilirsin.

shakthar kendisine çok ciddi bir maaş verip takımın başına getirecek deniyor. Kendisinden daha büyük şeyler bekleyen biri olarak üzücü bir durum

Ancak yine de sürekli şl oynayan, Avrupa kültürü oluşmuş bir takım. Fonseca oradan Roma yaptı. De Zerbi'de Premier lig yapabilir

shakthar kendisine çok ciddi bir maaş verip takımın başına getirecek deniyor. Kendisinden daha büyük şeyler bekleyen biri olarak üzücü bir durum

Ancak yine de sürekli şl oynayan, Avrupa kültürü oluşmuş bir takım. Fonseca oradan Roma yaptı. De Zerbi'de Premier lig yapabilir

Tam aksine bence guzel bir tercih olur

Kulubun finansal durumu Iyi ve dedigin gibi avrupa kulturu olusmus Belki de “devlere” Meydan okuyacak

Keşke biz getirebilseydik.
Sasasuolu'da iyi işler yapıyor.
Rakibe göre skora göre oyunu okuyabiliyor.

İleride adından iyi söz ettirecek.

Buz kovasından medet uman,
Evlatlarina sözleşme peşinde koşan,
Damatlarına managerlik yaptıran,
Sürekli Bahane üretenleri İSTEMİYORUZ

Sistemi olan Bir ekip istiyoruz!

fonseca bize olur mu?

Üst Alt