Roberto Mancini Resmen Zenit'te! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roberto Mancini Resmen Zenit'te!

717f8d9815affdbca96dd10fc9b02422.jpg

Rusya Ligi'nde beklentilerin altında geçen sezonun ardından teknik direktör Mircea Lucescu'nun görevine son veren Zenit, tanıdık bir isimle anlaşmaya vardı.

Gelecek sezon UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele edecek Zenit, Galatasaray'ın eski teknik direktörü Roberto Mancini ile 3+2 yıllık anlaşma sağlandığını duyurdu.

Resmi siteden yapılan açıklamada, ''Zenit Kulübü olarak Roberto Mancini'ye hoşgeldin diyor ve kulüp çatısı altında kendisine başarılar diliyoruz'' ifadeleri kullanıldı.

Sezon başında Mircea Lucescu'yla anlaşmaya varan Zenit, Rusya Ligi'nde 3. olarak Şampiyonlar Ligi'den uzun süre sonra uzak kalmış, bunun sonucunda Lucescu ile yollarını ayırmıştı.

Roberto Mancini is Zenit’s new head coach! - FC Zenit official website

Moderatör tarafında düzenlendi:
Futbol tarihin en abartılan teknik direktörüdür. Şansı var adamda ama son yılarda o şans yok olup gitti ki gerçek seviyesi gün yüzüne çıktı.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Basarilar Mancini hocam:hat:

Mancini'yi sevmeyenlerin neredeyse cogu Terimci. Sasirmiyorum. Kicina tekme yiyen Terim den sonra geldigi icin tabi bi burukluk var icinizde.

Italyan hocalarin bu aralar basari orani yüksek majör liglerde. Rusya da da yanilmiyorsam Moskova'yi sampiyon yapan hoca Italyandi.

He terim tekme yediği için mancini kötü diyorum. Seviyenizi düşürmeyin lütfen gençler.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Basarilar Mancini hocam:hat:

Mancini'yi sevmeyenlerin neredeyse cogu Terimci. Sasirmiyorum. Kicina tekme yiyen Terim den sonra geldigi icin tabi bi burukluk var icinizde.

Italyan hocalarin bu aralar basari orani yüksek majör liglerde. Rusya da da yanilmiyorsam Moskova'yi sampiyon yapan hoca Italyandi.
Kıçına tekmeyi sen yiyecen şimdi adam ol 2 dk her dakika peşindenmi koşacaz ulan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt