Roberto Mancini - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Denk gelmeden ziyade kendisinin Tahir ile veya işte birkaç konuda cinsellik içerikli şakaları aklımda kaldı çok denk geldiğim için sonra profiline tıkladım kolay oldu yani başka benzeri mesajlar da mevcut bir şeyi tuttuğunu ifade eden filan bence sorun yok olabilir, muhtemelen goygoydur da ama şurada gayet rasyonel bir şey yazdım katilmayabilir ama işi civitip alakasız bir cinsellik noktasına çekince kendi optuklerini ve tuttuklarını hatırlatmak istedim yineliyorum bu eğilimleri ile sorunum yok ama alakasız bir yerde bu profilin bana bu konuda böyle bir göndermede bulunması sen de kabul edersin ki kabul edilemez. Kısacası kim ahlak ve namus şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuzu odur yani bu sözün anlattığı profile tutuldum yoksa gayet eşcinsel de olabilirim ama kime ne ve konu ile alakası ne? Neyse çok boş oldu da hasılı böyle.
yok reis sana dememiş adam zaten bi sonraki sayfa söylüyor durumu.

yok reis sana dememiş adam zaten bi sonraki sayfa söylüyor durumu.
Valla bana samimi gelmedi kimse adamın profilinden tipinden bahsetmemişken niye beğenmekten bahsedilmiş bir erkek olarak tam da benim mesajımın üstüne evet tesadüf denk gelmiş olabilir ama böyle inanmak zorunda değilim nihayetinde bence mantıklı değil dediğim gibi durup dururken neden İtalyan erkeklerinin, bizim erkeklerimiz tarafından da bahsedilsin ki ben adamın profil ve tip olarak yakışmasından bahsettikten sonra. He öyleyse veya değilse ben dedim zaten fikrimi paylaştım, olmayan bir şey de yazmadım en fazla kendimi fazla önemsiyorumdur dediği gibi bununla ilgili de bir problemim yok elbette önemseyeceğim kendimi normal.

Herkesi eleştirelim zaten Mancini de dahil Terim de. Ama Tudor'un bizdeki performansını güzellemenin çok bi manası yok bence..

Mancini de aynı şekilde.2001'den sonraki en iyi GS kadrosuyla hiç yarışa dahil olamadı,psikolojik olarak 10 küsür hafta önce,resmen de daha Mayıs bile gelmeden Nisan ayında Fb'ye şampiyonluğu garantiletti.O şampiyonluk yüzünden Ersun da Ersun diyip duruyor Fb.Ersun bile kendi başarısı sanıyor hala o olayı.

Mancini de aynı şekilde.2001'den sonraki en iyi GS kadrosuyla hiç yarışa dahil olamadı,psikolojik olarak 10 küsür hafta önce,resmen de daha Mayıs bile gelmeden Nisan ayında Fb'ye şampiyonluğu garantiletti.O şampiyonluk yüzünden Ersun da Ersun diyip duruyor Fb.Ersun bile kendi başarısı sanıyor hala o olayı.
Yani daha yeni gelmişti sonuçta. Anlamsız şekilde deplasmanlarda kazanamıyorduk hiç. Çok da kötü oynamıyorduk hatırladığım kadarıyla.

Mancini de Tudor da hemen hemen aynı süre kaldı başımızda.1-2 ay fark varsa vardır arada sadece.Bu bir bahane olamaz.Kötü de oynuyorduk bu arada.Birini sevip birini sevmiyoruz diye gerçekleri çarpıtmayalım

images

pek bi basarisi yok camurda gureserek kazandigimiz juve maci ve 3lu defans oynattigi bir kac mac harici. harcatabilecegi paranin tamamini ocakta harcayip rakibimizin sampiyonlugunun ustune ffp de gelince ztn burdan daha iyi bi yere her turlu giderim mantigiyla sorunsuz ayrilan beyefendi fakat bize pek uymamis bir spor adamini biraz gereginin uzerinde ovdugunuzu goruyorum ahbertler.

Tazminat almadigi ve cl de zor gruptan cikardigi icin kendisini iyi sekilde hatirlayacagim Ama ne yazik ki cok kötü bir td

Üst Alt