Roberto Mancini - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bm-WNWACYAA2vtm.jpg

Deplasman maçlari yine yenemezsek gelecek sezonu bitirmez bence.

Bu adam kendisi gider zaten merak etmeyin . O kadar gurursuz bir adam değil. Taraftarın arkasında durmasına da ihtiyacı var bir bakıma.

Ve kendisi yurtdışından Galatasaray'ın başına geçebilecek en kariyerli ve başarılı hoca şu şartlar altında. Destek göstersek daha da iyi olacak :encouragement:

Bu adam kendisi gider zaten merak etmeyin . O kadar gurursuz bir adam değil. Taraftarın arkasında durmasına da ihtiyacı var bir bakıma.

Ve kendisi yurtdışından Galatasaray'ın başına geçebilecek en kariyerli ve başarılı hoca şu şartlar altında. Destek göstersek daha da iyi olacak :encouragement:

Gururla ne alaka var? Profesyonel oyun bu, adami milyonlarca dolar ödüyoruz. Neden? Bize başari getirsin diye.

Uzun vaadeli proje de degil çünkü adam geldikten beri hiç gelişme olmadi.

Başarili olmasini bende isterim de alinan sonuçlara bakilirsa gelecek sezon başarili olacagi hiç gözükmüyor maalesef.

Umarim yanilirim. :)

Ya bu adam bişeyler yaptırmak istiyor sürekli de oturmuyor bi türlü. Tazminat olayı saçma bence de adamın davranışlarından belli onun peşinde falan değil. Çok ciddili istiyorum bu adamın başarılı olmasını da bakalım. Önümüzdeki sene kanat oyuncusu falan gelsin Bruma vs. dönsün stoper aldırsın yine tutturamazsa bakalım. Yani Sneijder'i vs. ortaya atar o durumda muhtemelen. Ama her şekilde en azından önümüzdeki sene ortasına kadar beklenmesi mantıklı bence. He gitse niye gitti demem bende tabi.

Yeniçerilik yaptığı aşikar futbolcu müsveddeleri (başta ts den gelen sakallı) baş tacı,bu adam tü kaka.Yav he he.Sizin iğrenç zihniyetiniz ortadan kalktığı an Ünal Başkan takımı ilk 10 a sokacak Avrupa'da inşallah.Seneye Burak,Sabri,Emre,Berk dışındaki tüm yerlileri postalayıp (imkansız biliyorum) yerli nokta transfer yaptırsın başka da birşey istemem bu adam gibi adamdan

beyler boşuna hayal kurmayalım mancini bizi şampiyon falan yapamaz.yapması için takımın yarısından fazlasını değiştirmesi gerek bize az malzemeyle çok iş yapacak adam yani lucescu lazım. bu yılki şampiyonluk bukadar önemli olmasa kredi verilsin derdim ama önümüzdeki yıl çok önemli. lucescu lazım bize

Yeter ya her maç sana sövmekten bıktım yeter sağ bek Semih sağ açık Sabri maytap mi geciyorsun be oyuncun mu kalmadı elinde

İçimdekileri yazsam banlanırım. Defol git be. Seneye başımızda kalırsa futbol falan izlemem ben. 10.luk mücadelesi yaparız zaten.

Hayır bi de futbolcular takımı satıyor, futbolcular oynamıyor diyen kekolar var. Ulan bu adamın td olduğu yerde ne oynıcan? Futbolcular mı diyor her maç saçma sapan kadrolar çıkart, her maç kadroyu değiştir, sabriyi sol bek oynat, semihi sağ bek oynat, eboueyi sol açık oynat, sneijderi sola hapset diye?

entel dantel arkadaslar vardi bu adamin antreman resimlerini paylasan, reis yafta si yapistirmislardi. Ilginctir ya isim degistirdiler ya da kayboldular. Ne coban olur senden ne de muharrem den keci.

Kupayı alırsa Sneijder alacak, sende şöyle böyle diye maç sonu boş boş konuşacaksın. Takımın bir şey oynadığı yok. Ne orta sahadan, ne de kanatlardan bir şey yaptığı yok. Kazasız belasız şu kupayı alıp, lig bitse de herkes yoluna baksa. 2 sağ bek üstüne 2 tane daha alındı, Semih oynuyor. Bravo valla.

rezalet futbol uzun zamandır seyretmiyordum takımı bu kadar kötü olduğumuzu bilmiyordum 1 sene geçti artık bırak git be hocam olmuyor işte

Yok ya. Adam gitmek istiyor. Bukadar kötü olamaz herhalde, galiba.

Semih sağ bek oynatan hoca hoca moca değildir.

Savunma-orta saha-hucum aralarındaki kopukouğu konuşmuyorum bile.

Amatör seviyedeyiz bu konuda hucum yaparken

Galatasaray yenilsinde Mancini'ye sövelim diyenler az değil bu forumda Nası sokuyoz Eskişehir'e bidahaki haftayı bekleyin Trabzon maçı var yenilirsek gün doğar size!!!

Üst Alt