roberto mancini'nin peçete notları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

roberto mancini'nin peçete notları

istisnasız her maç sahaya sürdüğü istek parçalarıdır.

en son dört yediğimiz kasımpaşa maçında göndererek en içten küfürlerimizi yemiştir.

özleyeceğiz.

bu adam ne yapsın terimin enkazını devraldı üstüne trabzon tayfası adama düşman kesildi sabote etti sonra birde yönetim devre arası şeyine göre adamın bilgisi dışında takıma çöp oyuncu transfer etti.. bu adam mı şimdi suçlu mcity'yi yıllar sonra şampiyon yapan interi şampiyon bu adam?

bu adam ne yapsın terimin enkazını devraldı üstüne trabzon tayfası adama düşman kesildi sabote etti sonra birde yönetim devre arası şeyine göre adamın bilgisi dışında takıma çöp oyuncu transfer etti.. bu adam mı şimdi suçlu mcity'yi yıllar sonra şampiyon yapan interi şampiyon bu adam?

Juvenin en güçlü olduğu dönemde şikeden düştü ve inter rakipsiz kaldı. Citiye bir sene için harcadığı parayla Türkiyenin dış borcu kapanırdı.

★★★SⅢ Tapatalk ★★★

O bişey mi la Terim Galatasaray gibi avrupada esamesi okunmayan takımı cuzzi bir kadroyla Finalde Berkamplı,Henryli,Overmanslı Arsenali yenerek Tarihinde ilk defa UEFA şampiyonu yaptı..

Olaylara nereden baktığına bağlı Terim'in ki daha büyük başarı.. Aynı şekilde Galatasaray'ın son 9 şampiyonluğunun 6sında bu adam vardı başında takımın..

neden insanlara battığını anlamadığım notlardır, adam sıkça diziliş değiştiren biri ve oyuncularının daha rahat anlaması için kağıda yazıp veriyor. diziliş değiştirmesi eleştirilebilir ama kağıt veriyor yaaaa diyip eleştirmek çok saçma.

su terim tartismalari lüzümsuz artik neden vazgecmiyorsunuz bu konulari tartismaktan belliki bazi arkadaslar hala terim diyorlar bazilarimizda fatih terim artik gözümüzden düsmüstür diyor bunlarda biriside benim ,ama artik tartismanin bir anlami yok.

Çoğu maçta kağıda yeni formasyon çizerken vakit kaybediyor oyunu okuyamıyor , oyuncularda ya ne taktiğiydi bu falan diye düşünüp kağıdı birbirine uzatırken oyundan kopuyor bu yüzden.

Oysa ki mesela formasyonları bir şablon şeklinde oluştursa ve kağıda sadece formasyon kodunu yazsa yada sağdan bağırsa daha kolaylık olur.

Örn.

ÇÖLCAN (çift ön libero candır) 2-0 öndeyiz zaten , ben öyle hissediyorum taktiği

YaYaGibiGibi ( Yaya Ture gibi çocuk) - Ceyhun'un oyuna ağırlığını koyduğu taktik.

Şinekar (Sneijder içeri akar demek istiyor) Sneijder'in soldan içe kateder sanki taktiği

Burakar (Burak sağ sol her türlü akar) Bunu biliyorsunuz zaten , şinekar'ın bir üst versiyonu :)

Şimdi bu taktikleri sağdan çığırsa mancini hem kağıttan tasarruf etmiş olurduk.

düzeltme : Bu arada klüp tarafından mancini'in kullandığı peçete , kağıtların futbolcuların florya tesislerinde kullandığı tuvalet kağıtlarından geri dönüşüm procesi ile üretilen fabrikasyon mamülleri olduğunu yeni öğrendim.

İmparatore Fatih Terim hocamızın iki göz bir kol işaretiyle tüm takımı adeta telekinezi ve telepati yoluyla uyarmasını hizaya sokmasını özledik. Yıl 2014 peçete nedir olm.

Üst Alt