Roberto Mancini'nin Suyu Isınıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roberto Mancini'nin Suyu Isınıyor!

mancini_28.01.2015.jpg

Üst üste aldığı kötü sonuçlarla ilk yarıdaki liderlik pozisyonunu yitiren Inter'de, Roberto Mancini ligi ilk 3 sırada bitiremezse koltuğundan olacak.

Inter’de son zamanlarda iyi sonuçlar almayan teknik direktör Roberto Mancini’nin geleceği pek parlak gözükmüyor. Dünyaca ünlü İtalyan çalıştırıcının, bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne kalma başarısı gösteremezse görevinden alınacağı belirtildi.

Il Quotidiano Sportivo’nun haberine göre 3-0’lık Milan yenilgisi ile birlikte, Inter takımının düşüşü iyice ivme kazandı. Son 4 maçında 2 yenilgi ve 2 beraberlik alan Mancini’nin ekibi, lider Napoli’den 9 puan geriye düştü.

İlk devreyi lider bitirmesine rağmen kötü gidişe dur diyemeyen İtalyan teknik adamın, ligi Şampiyonlar Ligi potasında bitirmeyi başaramaması durumunda görevinden alınacağı iddia ediliyor.

İtalya Serie A’da ilk 3 takım Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı kazanıyor.

AMKSPOR

Harbi benim icin en kritik bolumu Tellesi bunlara kitlemeden gitmese bari!!

Baska kimse bu Tellese 7-8 milyon vermez elimizde patlar .

Telles'i almadan kovulmaz ins.Para lazim.

Bence Telles kadrodaki sol beklerin hepsinden daha iyi ve kalması gerekiyor. Ayrıca gelen parayı bu yönetimin kullanacağını düşünürsek daha beter bir futbolcuya yatırım yapılacağı çok açık. Tabii gelen parayla forvet alacaklarsa anında satılsın o ayrı. İkiz gerizekalıları izlemekten dolayı futboldan soğuduk hepimiz.

Bence Telles kadrodaki sol beklerin hepsinden daha iyi ve kalması gerekiyor. Ayrıca gelen parayı bu yönetimin kullanacağını düşünürsek daha beter bir futbolcuya yatırım yapılacağı çok açık. Tabii gelen parayla forvet alacaklarsa anında satılsın o ayrı. İkiz gerizekalıları izlemekten dolayı futboldan soğuduk hepimiz.

Telles'in eldeki sol beklerden iyi olduguna katiliyorum da oyle cok kritik 1 herif degil.Takimda sol bek sorununun oldugunu da dusunmuyorum.(Balta sol bek olmadigi surece)

Üst Alt