Robin van Persie, 1 Yıl Daha Zaman İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robin van Persie, 1 Yıl Daha Zaman İstiyor!

robinvanpersie-cropped_1h6r1t2n6n00q1bh6gy39p4rm6.jpg

3’üncü sezonunu geçirdiği sarı-lacivertli takımda büyük hayal kırıklığı yaşatan Robin van Persie, Aykut Kocaman’a sürpriz bir teklifle gitti: "İzin verin bir yıl daha kalayım, size borcumu ödeyeyim."

Fenerbahçe’ye çok büyük maliyetlerle gelen ancak beklentileri karşılamanın çok uzağında kalan Robin van Persie’nin geçtiğimiz günlerde Aykut Kocaman’la çok özel bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

"SİZE BORCUMU ÖDEMEK İSTİYORUM"

Van Persie’nin; “Buraya her şeye yeniden başlamak için gelmiştim ama işler istediğim gibi gitmedi. Bu sezon ise her şey farklı olacak gözüyle bakıyordum. Ancak bu kez de ağır şekilde sakatlandım. Türkiye’de parasını alan ama işini yapmadan giden birisi olarak anılmak istemiyorum. Size borcumu ödemek istiyorum. Çok daha düşük bir ücrete sözleşme uzatmaya hazırım. İsterseniz bir yıl daha kalırım.“ dediği kaydedildi.

A Spor

rvp buyuk kazik fakat ilk 2 sene yine de bayagi gol atti ,fenerin genel rezilligi bu cok goze batiyor diye ustune kaldi , sneijder ornegindeki gibi .. iste fb bu hamleyi yapamadi bizim yaptigimiz gibi , kalsin ne var ki 1 senesi var dedi , hata etti

fakat ben yine de , gelip hic oynamayan adamlarin daha kazik oldugunu dusunuyorum , bjk de boyko mitrovic , bizde tarik donk gibiler

rvp sneijder gibiler rakam olarak daha kaziklar elbet ama hic degilse sahaya cikiyorlar , bu sezon haric rvp acisindan tabi ... ama tarik oturdugu yerden 5-6 milyon euro kazaniyor ve kazanacak , 5 de bonservis verdin

tamamen cope atilmis 50 milyon liradan fazla para , euro kuru 4,5 larda takdir edersiniz ki .. adam 6-7 trilyon para aliyor hic oynamadan senede

[FONT=&quot]Süper Lig’in en çok kazanan oyuncusu Robin van Persie, yaşadığı sakatlıklar nedeniyle 857 günlük Fenerbahçe kariyerinde yaklaşık her 4 günün birini sakat geçirdi. (Sabah)

[/FONT]
DOu7FedV4AEZhhs.jpg

Üst Alt