Robinho: "Giuliano, kesinlikle bir Alex değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robinho: "Giuliano, kesinlikle bir Alex değil"

00.png

Süper Lig hakkında değerlendirmelerde bulunan Robinho, Fenerbahçe'deki vatandaşı Giuliano hakkında da konuştu. Demir Grup Sivasspor'un Ocak ayında kadrosuna kattığı Brezilyalı yıldız Robinho, samimi açıklamalarda bulundu.

beIN Sports'a verdiği özel röportajda transferinden önce de Sivasspor'u takip ettiğini anlatan Robinho, "Sivas'a gelmeden önce Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş hakkında da çok fazla bilgiye sahiptim. İnanmayacaksınız ama Sivasspor'u da takip ediyordum. Çünkü Roberto Carlos ve Cicinho, Sivasspor'da görev almıştı. Çok fazla ilgimi çekiyorlardı." dedi.

Giuliano - Alex kıyaslaması
Robinho, Fenerbahçe'de forma giyen vatandaşı Giuliano'yu da yorumlarken, "Giuliano gerçekten etkileyici bir oyuncu. Önemli bir oyun karakterine sahip. Böyle devam ederse Dünya Kupası'na gidebileceğini düşünüyorum. Ama Giuliano, kesinlikle bir Alex de Souza değil. Dünyaya bir Alex geldi. Sonrası yok..." ifadelerini kullandı.

Tüm zamanların en iyi 11'i
Deneyimli yıldız, kurduğu 'tüm zamanların en iyi 11'i' kadrosunda ise ağırlıklı olarak vatandaşlarına yer verdi.

İşte Robinho'ya göre tüm zamanların en iyi 11'i...

robinho-xi_11otn2ojet4e51buyga3o8yhsi.png

"Ama Giuliano, kesinlikle bir Alex de Souza değil."

https://www.youtube.com/watch?v=eMJaca5WaiE

Son düzenleme:
Alex herkesin tanıdığı bir oyuncu yahu Brezilya'da, o kadar da değil.

Fener'de oynadı falan da oyun zekası world class seviyedeydi adamın keza bitiriciliği de. Tempo problemi olan bir adam için özellikle.

Yetenekleri belli bu tartisilmaz zaten ama Fener disinda bence basarili olamadi

Taninmiyor derken,milli takim anlaminda.

Alex'in futbolculuk döneminde brezilya milli takimini kime sorsak oyunculari ezbere sayardi ama aralarinda Alex hic olmadi

Yetenekleri belli bu tartisilmaz zaten ama Fener disinda bence basarili olamadi

Taninmiyor derken,milli takim anlaminda.

Alex'in futbolculuk döneminde brezilya milli takimini kime sorsak oyunculari ezbere sayardi ama aralarinda Alex hic olmadi

2000'lerin başında az çok oynadı aslında, sonra şansına bence çok altın bir döneme denk geldi.

Guliano bugün oynuyorsa biraz da yeterince iyi adam olmamasından.

Üst Alt