# Robinho


Cim Bom çıldırdı Robinho'yu istiyorÜnal Aysal-Fatih Terim zirvesinin son yarım saatinde İmparator, başkana dünyayı sarsacak planını anlattı: "Milan'la ilişkilerimiz çok iyi. Siz de isterseniz Robinho'yu alabiliriz."Milan'ın Brezilyalı yıldızına göz koyan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yönetimle gerçekleştirdiği zirvede Robinho için şartların zorlanmasını istedi.Dev zirvede Robinho'nun transferini isteyen Terim, "Hem taraftara verdiğimiz yıldız transferini gerçekleştiririz hem de hücum hattı için joker bulmuş oluruz" dedi.Aysal söz verdiRobinho'nun sürati ve top taşıma özelliği ile Türkiye'de Alex etkisi yaratacağına inanan Fatih Terim, Galatasaray'a transferi yılan hikayesine dönen Hamit Altıntop'u kendisinin ikna edeceğini söyledi ve Robinho için topu Ünal Aysal'a attı. Başkan Aysal da "Bitirmeye yaklaştığımız transferlere nokta koyalım, Robinho için hemen temasa geçeriz" ifadelerini kullandı.Kaynak: AMK:happynew::happynew:
 
Cevap: Cim Bom çıldırdı Robinho'yu istiyorGerçek olduğuna inanmıyorum ama gelecek olursa kapımız açıktır. :)
 
Cevap: Cim Bom çıldırdı Robinho'yu istiyorMüthiş olur. Orjinal Real Madrid forması var bunun bende, hayranıyım bu adamın.
 
Cevap: Cim Bom çıldırdı Robinho'yu istiyorfelipe-melo-enjoying-with-robinho1.jpg
 
Cevap: Cim Bom çıldırdı Robinho'yu istiyormelo ve robinho gelsin giriş 150 tl olsun 60 bin kişi gelmesse arenaya bende bişey bilmiyorum
 
Üst Alt