# Robinho - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinho

Cevap: Cim Bom çıldırdı Robinho'yu istiyor

Bu adamın Türkiye'ye geleceğine ve gelse bile gerçekten kendisini zorlayıp oynayabileceğine inananlar varsa yazık derim.Robinho'yu biraz biliyorsanız zaten burada kılını bile kıpırdatmayacağını da bilirsiniz.

Pahalı transfermi.Evet

Çok mu pahalı.Evet

Değer mi.BEnce değer

ADamın reklamı,forma gelirleri,sponsor desteği ile transferine vereceğin paranın en az yarısını çıkartırsın.Geri kalan parayıda bi zahmet kulüpten karşılarsın

Jardelden beri pahalı ve sükseli transfer yapamayan bu kulüp artık bişiler yapmalıdır.Bu taraftara borçludur

Daha önce Robinho ile yaptığım telefon görüşmelerini hatırlatma babında bir araya topladım.

-

Otele vardım. Dur bir su Robinhoyu arayayım nedir bu dedikodular diye sorayım, daha 3 gün önce birlikteydik hiç bahsetmemişti dedim. Açtı telefonu Sezai abi bunlar kafa kafaya girecekler aman, kurtardı dedi. Ne oldu ne oluyor dedim. Yokuştan bir araba hızla iniyordu, kontrolü kaybetti sürücü, kavşaktaki araba Allahtan farketti oda frene bastı kurtardılar dedi. Geçmiş olsun iyi birseycik olmadı adamlara dedim. Hiç zamanı değil ama Galatasaraya bizim takıma geleceğin haberleri var dedim. Melo ile dün konuştum, oda Fatih Hocayla konuşmuş, Fatih Hoca yaratıcı ve gole dönük bir oyuncu istediğini söylemiş. Benim hakkımda bilgi almış Melodan. Ben her türlü fedakarlığı yaparım sonuçta Galatasarayda tanıdığım çok oyuncu var, Melonun durumuda çok net değil ama büyük ihtimalle anlaşacak bana dediğine göre oda kalırsa gelmeye çok sıcak bakarım dedi. Tamam o zaman umarım olumlu gelişmeler alırız, görüşürüz dedim. Kapattık.

robinho_phone_280x42_71784a.jpg

-

Robinho ile konuştum. Sezai abi, memlekete geldim dün, çok sevdiğim bir arkadaşım var yanımda, arabadayız suan dedi. İki gün önce arabalar kafa kafaya giriyordu gözünün önünde, aman dikkatli kullan dedim. Yok abi ben kurallara uyarım, ne riske edecem kendimi dedi. Ne oldu transfer işleri dedim. Meloyla kısmetse buluşacaz bir iki güne, o Galatasarayı çok seviyor ve bana çok övüyor, yüzyüze konuşursak her şey olabilir dedi. İyi o zaman, size iyi muhabbetler, iyi gezmeler, ailenede çok selam dedim.

Ford-Brazil-parade-EcoSport-SUV-Robinho-and-Marcos-take-part-Photos-Video-5.jpg

-

Az önce Robinho ile konuştuk. Almanya maçında tribündeyim dedi. Transferle ilgili haber verirmisin, uçak biletini, ısmarladığın kramponları falan buldum ne iş dedim? Hafif ağzınıda büküp gülülmsemeye başladı, nerden alıyon sen bu haberleri dedi. Sen boşver, doğrumu değilmi bunlar dedim. Doğruluk payı yok demem, yüzde vermem, öyle işte dedi. Amma yuvarlak konusuyon dedim. Neyse seni fazla zorlamayayım, yine konuşuruz dedim.

8jOtU.jpg

Cok büyük isim, ama ben istemem gelmesini, böyle adamlar gelir birsey oynamadan tonca para alir sonra ceker gider.

Cevap: Cim Bom Çıldırdı Robinho'yu İstiyor

Robinho zor görünüyor ama olabiliteside yok değil ki olursa zaten yüzyılın transferi olur..

Üst Alt