Robinson Zapata Galatasaray'da


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandır ilgilendiğimiz Robinson Zapata'yla anlaşmaya varılmıştır. Transfer için yapılan açıklama şöyle;Profesyonel Futbol Oyuncusu Robinson Zapata Montano ile 2010-2011 futbol sezonunun 2. yarısından başlamak üzere 2011-2012 futbol sezonunu için sözleşme imzalanmıştır.

..

Ayrıca KAP'a yapılan açıklamada da şu bilgiler yer alıyor;2010-2011 sezonu için 250000 Euro Garanti ücreti,9000 Euro maç başı ücreti,2011-2012 sezonu için 500000 Euro Garanti ücreti,10000 Euro maç başı ücreti ödenecektir.

..

Galatasaray'ımıza hayırlı olmasını diliyoruz.
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daBu da Hayırlı olur inşallah :) Ama Ufuğa biraz sabır göstermemiz lazımdı :)
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daİlk sayfadan yerimizi alalım. Mondragon hırsı, Tafarel etkisi göstermen dileğiyle.
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daBam üçlüsünden biri Zapata oynadığında oynamazsa sorun yok.Sonuçta Leo Franco'dan kötü olmaz.
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daZapata'yı pek içime sindiremedim. Ufuk'da ısrar edilmeliydi. :)

Artık bizim resmi futbolcumuz, umarım yararlı olur.
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daBu forumda bu adama sicak bakan, bir ben ve bir arkadas daha var, bakalim ne olacak, umarim beni yaniltmaz.Ocakta, bedava, yillik alacak ücret, 2 kurus.Bu 6 ay icin, cok iyi bir hamle.
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daHayirli ugurlu olsun. Aslinda banko oynayacak diye de düsünmemek gerekir. Bu isler belli olmaz. Ufuk´a yardimci olsun diye de alinmis olabilir. Iyi olan oynar. 1.5 yillik sözlesme zaten
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daYabancı kaleci alınacağına yabancı hakkımız çok daha faydalı yerlerde kullanılabilirdi. Aldığımız adam da Casillas değil yani...
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'dabende cok begendım formıcayı da ondan soruyorum yanlıs anlama agazaten bu dönemde yapabileceği tek mevki orda diğer her yere oyuncu aldılar (iyi veya kötü oldukalrı oynadıkca tarıtışılır)

formica gerçekten transfer edildiğinde kimsenin bu genc yetenege hayır diyemeceği biri bu ara transfer döneminde. ( zaten herkesin ortak noktası biglia ve formica). buyrun takım size

zapata

sabri neill servet çağlar

cana culio

kazım kazım (emre çolak) formica arda

stancu (baroş)

saygılar.... beklediğimize deysin artık. hep kazmaları izledik (bam). birazda genç ve ofansif adamlari izleyelim. bu takım aynen lincoln,keita,kewell ve arda etkisinde.
 
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'daSana bir gün dediğim lafları yemek "kedi canını senin" demek istiyorum kenks inşallah başarılı olursun
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt