Rodallega - Donk Takası Gerçekleşebilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodallega - Donk Takası Gerçekleşebilir!

5041746.jpg

Galatasaray, Akhisar'dan Rodallega ile ilgilenirken; Yeşil-Siyahlılar, Galatasaray'dan Ryan Donk'u talep etti.

Galatasaray golcü transferi konusunda Akhisar’dan Rodallega ile ilgilenirken, Manisa ekibinden karşı bir hamle geldi. Yeşil-Siyahlılar, Galatasaray’dan Ryan Donk’u talep etti.

Geçen sezon devre arasında Kasımpaşa’dan 2.5 milyon Euro’ya alınan ve kötü performansı nedeniyle gözden çıkarılan Hollandalı futbolcu, hazırlık kampında Riekerink’in gözüne girmeyi başarmıştı. Buna karşın yönetim, iyi bir teklif gelmesi halinde Donk’un Akhisar’a gitmesine izin verecek.

​Fanatik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne teklif gelmesi.

Herifler bunun yıllık maaşını bile veremez.

Bonservisini bedava verin defolsun ve donkun alınmasında kimin adı geçmiş ise hakkında suç duyurusu yapılsın

HELAK OL DURSUN

Daha bir buçuk sene önce ağzımızın suyunu akıtan bu adamı bir senede öyle fazla kötüledik ki yeni Melo dediğimiz Donku elimizden bile çıkartamıyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Su yok donk akhisarda iddiasi yok tarik umut a2 ye yollandi iddiasi, bony iddiasi, leiva iddiasi vb laflarini duymaktan biktim.

Ama dursunla malesef bol bol hikaye dinlemek ve sonunda husran yasamak malesef biz GS lilarin kaderi! :(

Daha bir buçuk sene önce ağzımızın suyunu akıtan bu adamı bir senede öyle fazla kötüledik ki yeni Melo dediğimiz Donku elimizden bile çıkartamıyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Genelde futboldan anlamayanların ağzının suyunu akıttı bu adam.Ben gelmeden de geldikten sonra da çöp olduğunu onlarca kez söyledim mesela

Son düzenleme:
5041746.jpg

Galatasaray, Akhisar'dan Rodallega için ısrarını sürdürürken yeşil siyahlılar takımımızdan Ryan Donk'u talep etti.

Galatasaray, golcü transferi konusunda Akhisar'dan Rodallega ile ilgilenirken, Manisa ekibinden karşı bir hamle geldi.

Geçen sezon devre arasında Kasımpaşa'dan 2.5 milyon euro'ya alınan ve kötü performansı nedeniyle gözden çıkarılan Hollandalı futbolcu, Danimarka kampı kadrosuna alınsa da yönetim tarafından istenmiyor.

Galatasaray, eğer Rodallega konusunda Akhisar'dan makul bir yanıt alırsa Donk'u da takasta teklif edecek.

İkinci kamp döneminin ardından Donk, Salih ve Eray İşçan'a da yol gözükebilir.

Milliyet

Üst Alt