Rodallega Trabzon'u Sildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodallega Trabzon'u Sildi

Ersun Yanal'ın Rodallega yerine Dame Ndoye'u tercih etmesi özellikle sosyal medyadaki Trabzonspor taraftarının tepkisine yol açmıştı. Bir tepki de olayın diğer aktörü Rodallega'dan geldi.

fft226_mf9336274.Jpeg

Yıldız oyuncu maç sonrası sosyal medya hesaplarından Trabzonspor ibaresini kaldırdı. Bu hareketi Rodallega'nın Trabzonspor'u kafasında bitirmesi olarak algılandı.

Rodallega daha önce de oyuna alınmaması nedeniyle tekni direktör Ersun Yanal'a tepki göstermiş ve taraftarın tezahüratları sonucunda yıldız oyuncuyu oyuna almak zorunda kalmıştı.

Haber61

Yaşı uygun olsa yedek için alınabilir derdim ama yaşı 32 malesef.Fırsatçığıyla falan sonradan girip iş yapabilecek birisi kendisi

Bir futbolcuyu nasıl bitirir güzel bir örnek gösterdi Yanal.
Adamı yanına çağır soyundur maça gireceksin diye sonra pat yok sen otur yerine :)

Eren = 5xRodellega. Rode PTT topçusu. 3 senedir takip ediyorum. Dndoye u kesememiş bir aptal. Boş kaleye bile gol kçırma potansiyeli ligdeki en Yüksel golcülerden, Trabzon'a geldiğinde kahkaha atmıştım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren = 5xRodellega. Rode PTT topçusu. 3 senedir takip ediyorum. Dndoye u kesememiş bir aptal. Boş kaleye bile gol kçırma potansiyeli ligdeki en Yüksel golcülerden, Trabzon'a geldiğinde kahkaha atmıştım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Akigolar da oynayıp,çatır çutur gol atarken de böyle düşünüyor muydun?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selcuk-rodellega takasina hayır demem. 2 yıl Selçuk kalacağına rodellegayi oynatiriz. Bunun kupası var cezası var

Üst Alt