Rodellega Golde Marcao'ya Faul Yapmış! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodellega Golde Marcao'ya Faul Yapmış!

Ha gel gelelim ekubanın pozisyon ne kadar tartışmaya açıksa bu pozisyonda açık.

Ekubanın pozisyonda ayaklar havadayken marcaonun müdahelesi var diyoruz değil mi o sebeple penaltı bu pozisyonda da Rodellega marcaonun ayağına vuruyor mu kardeşim ? Vuruyorsa tatava yapmaya gerek yok net faul

linnes kötüydü kardeş.kusra bakma.luyindama ve marcaoya o kadar yük bindirmeye hiçbirinin hakkı yok.bu adamlar yeni transfer oldu.ayıp
Linnes devre arasindan sonra kupa dahil her macta ilk 11 basladi, bunu unutma. Ligde oynatilmayip her sampiyonlar ligi macinda oynadiginda bile belli bir seviyenin altinda kalmamaya calisti. 65den sonra özellikle yoruluyor zira feghouli efendi destek vermiyor hic bir sekilde. Bir kac hafta sonra iyice toparlar. Orta sahasiz oynadigimiz icin Nwakeme adamin icinden gecti. Tek suclu Linnes degil yani.

Galatasaraylı kimliğimi kenara koyarak bakmaya çalışsam bile ben Ekuban'ın pozisyonunda penaltı falan göremedim.Bir etkileşim var ama penaltı olmaz o pozisyon yoksa her maçta 10 tane penaltı olur. Ama bizim penaltıda Onyekuru'nun sol ayağına net müdahale var. Nago'nun söylediğinde de bir şey yok. Hakem gayet güzel maç yönetmiş.

Ndiayenin düşürülüşüyle diagenin hareketi aynı. Diagneye sarı kart diyo, ötekine hayır. Onyekurunun pozisyon ayağına vurmuş ama öyle düşmezmiş penaltı yok, aynı şekilde ekubanın oluyo ama ona penaltı diyo şetefsiz ve şerefsiz moderatör de olayları bilmesine rağmen karşılaştırmıyor

Defalarca izledim, Rodallega' nın Marcao' ya faul yaptığına ikna olamadım. Adam topla oynamaya çalışıyor, rakibine karşı ekstra bir hareketi yok. Doğruya doğru...

Kendini atmasın abi. Sonra bizim ligin standartlarına kendini uydurup Avrupa'da başımızı yakar. Şu golü dönüp Diagne atsa küfür etmez miydik? Ortada bir mücadele bence, Ekuban'ınki de öyle, havada ayak ayağa temas var yerde basma yok. İnsanlarda Var var diye her pozisyonda ezberden düdük çalınacak gibi bir algı var. Videodan izleme durumun var diye her çekme penaltı, her ayağın takılması faul değildir. Biraz da oyunun genel gelişimi, pozisyonun akmasına bakmak lazım. İki oyuncu koşuyor işte ayakları takılıyor, olabilir. Marcao'da da iki oyuncu aynı topa hamle yapmış, biri kasıtsız dokunmuş. Basket değil ki bu vücuda müdaheleye faul çalınsın. Gerek yok böyle şeylere, insanın gözü kör olduktan sonra karşılarına Luciano'nun penaltısını da koysan bir kulp uydururlar.

Marcaoya faul mü? sırf lehimize hakem hatası olmuş diye şu pozisyona faul demek olmaz ayıptır evet federasyon şampiyon yapmak istiyor bizi diyip geçin saçmalayanlara bizimde şaçmalamamıza gerek yok.

Üst Alt