Üye Görüşü Rodellega Golde Marcao'ya Faul Yapmış!

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Hacilar siz olayi anlamadiniz galiba adamlar algi yapiyor bizim taraftarda hala faul degil geciniz efendim.
Onyekurunun harekete ayagini takmis penalti degil diye her yerde carsaf carsaf yorum var. Cagnenin pozisyon keza bize karsi her faule kart olmasini isteyen bir guruh var.
Penalti pozisyonuda ayni bundan farki yok ikisinde de ayaga temas var mı yok mu? Varsa ikiside tehlikeli harekettir yoksa ikiside temizdir bu kadar net

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
Oturdum tek tek bütün pozisyonları inceledim, hakem bu pozisyondaki faul ve cagneye verilmeyen penaltıyı es geçmesi dışında muzzam 1 maç yönetmiş doğrusu bu hataları da insan olmasına veriyorum

Melih Peker

Baba Gündüz
Antuya çevirmeyelim burayı , pozisyon temiz .Marcaonun hatası gol , ama o kadar da olsun adam çok iyi performans gösterdi.

Orta sahamızda ndiaye tek başına mücadele etti , biraz da belhanda.

Onyekuru Diagne feghoulinin defansif katkısının daha fazla olması lazım.

Donk rakibi hiç ısırmadı , ataklarını da kesemedi.pozisyonda resmen geri geri bastık , Fatih hoca da bundan bahsetti.

Seneye melo tarzı bir dmc şart.marcao kalitesinde birini bulmak lazım orta sahaya ama daha tecrübeli..

Akif Karabulut

Aslan Üye
Maç anında hakem Vara gidecek mi diye bekledim ama gitmedi.. Gerçi pozisyonda temas olsa da akıcı bir şekilde izlenince %70 temiz gibi

Taha Tekler

What a come back!
10 Numara!
Bana da Rodallega yavaş şekilde sürtmüş gibi geldi , ama bu pozisyon bize olsa Diagne şöyle dokunsa ve hakem faul çalsa , söverim yani. Öyle düşünün. Pozisyondaki Diagne olsa Rodallega yerine faul olsa hakemler gene operasyon yapıyor derdiniz.

Barış Savaş

10 Numara!
adamin ayagina net vuruyor rodellega ama bu pozisyon degil net penalti olan onyekurunun pozisyonu tartisildi saatlerce

Şu başlık ile ķuşlar ve tinercilerden bir farkımız kalmıyor ne yazik ki.

Metin Bakırörgü

Tecrübeli Üye
ekubanın pozisyonu penaltıysa marcaonun pozisyonu faul arkadaş,yok dokunmuş,hafif sürtmüş diye ne güzel yumuşatıyosunuz marcaonun öyle geçirmemesi gerek adamı ama o başka bişey..
diagnenin çekildiği pozisyonu hiç konuşmadılar,ayrıca rodallega ya yaptığı faulde ben kırmızıyı hakettiğini düşünmüyorum hele maçın içinde neleri es geçtiğini düşününce..

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Başlık bence yerinde. Net faul var marcao ya. İlla ki yere düşmesine gerek yok oyuncunun faul olması için.

Bunu her hakem ama görüp doğru değerlendirmez ki kendi taraftarımızın bir kısmı bile faul olmadığını ciddi ciddi söylüyor.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Şu başlık ile ķuşlar ve tinercilerden bir farkımız kalmıyor ne yazik ki.
ne diyosun yahu sen?marcaoya yapılan net faul,ayakları birbirine dolanıp sendeliyor sonra.bu forum ve taraftar yeterince tarafsız oldugu için GS bu halde.yalanlar görmek istiyosan antu ve forza besıktaş orda.diagneye yapılan da penaltı ayrıca,o penaltıyı yapan sonra
ndiayeye faul yapıyor ve 2.sarıdan atılması gerekiyo.ama ne sarııs ndiayeye yapılan faul bile verilmedi.

diagne 2.sarıyı görmeli diye konusulyo,bunlar her maçta olan şeyler.2.sarı fazla ucuz olurdu.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Başlık bence yerinde. Net faul var marcao ya. İlla ki yere düşmesine gerek yok oyuncunun faul olması için.

Bunu her hakem ama görüp doğru değerlendirmez ki kendi taraftarımızın bir kısmı bile faul olmadığını ciddi ciddi söylüyor.
saflar da ondan.aptallıga vurmasınlar yeterki

ne diyosun yahu sen?marcaoya yapılan net faul,ayakları birbirine dolanıp sendeliyor sonra.bu forum ve taraftar yeterince tarafsız oldugu için GS bu halde.yalanlar görmek istiyosan antu ve forza besıktaş orda.diagneye yapılan da penaltı ayrıca,o penaltıyı yapan sonra
ndiayeye faul yapıyor ve 2.sarıdan atılması gerekiyo.ama ne sarııs ndiayeye yapılan faul bile verilmedi.

diagne 2.sarıyı görmeli diye konusulyo,bunlar her maçta olan şeyler.2.sarı fazla ucuz olurdu.
Diğer konular da hem fikirim zaten. Ancak gol de faul olmadığını düşünüyorum.

Üst Alt