Rodellega Golde Marcao'ya Faul Yapmış! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodellega Golde Marcao'ya Faul Yapmış!

Hacilar siz olayi anlamadiniz galiba adamlar algi yapiyor bizim taraftarda hala faul degil geciniz efendim.
Onyekurunun harekete ayagini takmis penalti degil diye her yerde carsaf carsaf yorum var. Cagnenin pozisyon keza bize karsi her faule kart olmasini isteyen bir guruh var.
Penalti pozisyonuda ayni bundan farki yok ikisinde de ayaga temas var mı yok mu? Varsa ikiside tehlikeli harekettir yoksa ikiside temizdir bu kadar net

Oturdum tek tek bütün pozisyonları inceledim, hakem bu pozisyondaki faul ve cagneye verilmeyen penaltıyı es geçmesi dışında muzzam 1 maç yönetmiş doğrusu bu hataları da insan olmasına veriyorum

Antuya çevirmeyelim burayı , pozisyon temiz .Marcaonun hatası gol , ama o kadar da olsun adam çok iyi performans gösterdi.

Orta sahamızda ndiaye tek başına mücadele etti , biraz da belhanda.

Onyekuru Diagne feghoulinin defansif katkısının daha fazla olması lazım.

Donk rakibi hiç ısırmadı , ataklarını da kesemedi.pozisyonda resmen geri geri bastık , Fatih hoca da bundan bahsetti.

Seneye melo tarzı bir dmc şart.marcao kalitesinde birini bulmak lazım orta sahaya ama daha tecrübeli..

Bana da Rodallega yavaş şekilde sürtmüş gibi geldi , ama bu pozisyon bize olsa Diagne şöyle dokunsa ve hakem faul çalsa , söverim yani. Öyle düşünün. Pozisyondaki Diagne olsa Rodallega yerine faul olsa hakemler gene operasyon yapıyor derdiniz.

ekubanın pozisyonu penaltıysa marcaonun pozisyonu faul arkadaş,yok dokunmuş,hafif sürtmüş diye ne güzel yumuşatıyosunuz marcaonun öyle geçirmemesi gerek adamı ama o başka bişey..
diagnenin çekildiği pozisyonu hiç konuşmadılar,ayrıca rodallega ya yaptığı faulde ben kırmızıyı hakettiğini düşünmüyorum hele maçın içinde neleri es geçtiğini düşününce..

Başlık bence yerinde. Net faul var marcao ya. İlla ki yere düşmesine gerek yok oyuncunun faul olması için.

Bunu her hakem ama görüp doğru değerlendirmez ki kendi taraftarımızın bir kısmı bile faul olmadığını ciddi ciddi söylüyor.

Şu başlık ile ķuşlar ve tinercilerden bir farkımız kalmıyor ne yazik ki.
ne diyosun yahu sen?marcaoya yapılan net faul,ayakları birbirine dolanıp sendeliyor sonra.bu forum ve taraftar yeterince tarafsız oldugu için GS bu halde.yalanlar görmek istiyosan antu ve forza besıktaş orda.diagneye yapılan da penaltı ayrıca,o penaltıyı yapan sonra
ndiayeye faul yapıyor ve 2.sarıdan atılması gerekiyo.ama ne sarııs ndiayeye yapılan faul bile verilmedi.

diagne 2.sarıyı görmeli diye konusulyo,bunlar her maçta olan şeyler.2.sarı fazla ucuz olurdu.

ne diyosun yahu sen?marcaoya yapılan net faul,ayakları birbirine dolanıp sendeliyor sonra.bu forum ve taraftar yeterince tarafsız oldugu için GS bu halde.yalanlar görmek istiyosan antu ve forza besıktaş orda.diagneye yapılan da penaltı ayrıca,o penaltıyı yapan sonra
ndiayeye faul yapıyor ve 2.sarıdan atılması gerekiyo.ama ne sarııs ndiayeye yapılan faul bile verilmedi.

diagne 2.sarıyı görmeli diye konusulyo,bunlar her maçta olan şeyler.2.sarı fazla ucuz olurdu.
Diğer konular da hem fikirim zaten. Ancak gol de faul olmadığını düşünüyorum.

Üst Alt