# Rodrigo Tabata | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rodrigo Tabata

25461.jpg

Tabata için dudak uçuklatan fiyat

Hafta boyunca Mehmet Yıldız transferiyle gündemi meşgül eden G.Saray'ın Tabata içinde girişimlerde bulunduğu ortaya çıktı.

Galatasaray geçtiğimiz hafta boyunca spor kamuyonu, Sivassporlu Mehmet Yıldız’ın transferiyle meşgul etti...

Bonservis bedeli ve takasta yaşanan sıkıntılar nedeniyle gerçekleşmeyen bu transferin yanı sıra, sarı kırmızılı ekibin Gaziantepspor’un sambacısı Tabata’ya da talip olduğu ortaya çıktı.

Ancak, bu futbolcunun da astronomik fiyatı nedeniyle alınmadığı belirtildi. Sarı kırmızılı yönetimin geçtiğimiz hafta yapılan toplantısında transfer konusunun masaya yatırıldığı ifade edilirken, Başkan Adnan Polat’ın yüksek rakamlardan yakınan ekibine, “Israrcı olmayın” talimatı verdiği öğrenildi.

BORSA ÇILDIRMIŞ

BaŞkan Polat, transfer hakkında yöneticilerin tek tek fikrini alırken, Haldun Üstünel’in “İç pazardan futbolcu olmak çok zor. Galatasaray’da forma giymek isteyen birçok oyuncu var. Ancak kulüpleri yüksek bonservis bedeli istiyorlar. Elimiz kolumuz bağlanıyor. Tabata’ya bile 10 milyon dolar çektiler” dediği belirtildi.

Polat’ın yöneticilerin görüşlerini sunmasının ardından, “Yurt içinden olmuyor. Avrupa’da da transfer borsası çıldırmış durumda.. Bu yüzden transfer konusunu kapatıyoruz” dediği ileri sürüldü.

GENÇLERLE TAKVİYE

Cim Bom bu gelişmenin ardından ara transfer dönemini sessiz geçirmeyi kararlaştırırken, yeni sezonun çalışmalarına da başladı.

Teknik direktör Michael Skibbe ve teknik danışman Karl Heinz Feldkamp ile sürekli durum değerlendirmesi yapan sarı kırmızılı kulübün futbol şubesi, 2009-2010 yılında kaliteli bir sağ bek ve bir santrfor dışında takviye yapmama kararı aldı.

Galatasaray’ın Barış Özbek ve Serkan Çalık örneğinde olduğu gibi Almanya pazarında genç isimlere yöneleceği, ayrıca Mehmet Yıldız’ın transferinin de sezon sonunda yeniden gündeme gelebileceği ifade edildi.

Hep istediğim adamdı ..Mantıklı transfer önerileri başlığı altında defalarca yazdım..

Cevap: #Tabata

Eğer bu transfer gerçekleşirse çok sevinirim...

Belki beğenmeyen arkadaşlara söyleyeyim;bu Tabata Pele'nin 10 numara forma giydiği takımda 10 numara giydi.

Gerçekten Müthiş adam ..

Cevap: #Tabata

Eğer bu transfer gerçekleşirse çok sevinirim...

Belki beğenmeyen arkadaşlara söyleyeyim;bu Tabata Pele'nin 10 numara forma giydiği takımda 10 numara giydi.

Gerçekten Müthiş adam ..

Bi takımda 2 tane 10 numara adamı olmaz bizim 10 numaramız var cok sukur darısı olmayanlara tabata iyi futbolcu ama 10 milyon $'lık degil

Cevap: # Rodrigo Tabata

Şahsi fikrim alınırsa güzel olur.Lincoln'ün olmadığı zamanlarda oyun kurucumuz olur.Lincoln yokken pozisyona giremiyorduk.

10 milyon dolar dediğiniz 6 milyon euro,, e bi turkcell super lig takımının en iyi oyuncusuda okadar etsin izin verin.. komik buluduğum nokta, bu adamın adının Galatasaray'la anılması..

Galatasaray'da yedekte bile oturacak kapasitede değil...

jupiterden selamlar.. Soyle bana, Galatasaray'da kimi oynatmayıp yerine Tabata'yı koyarsın?... :D soyle etraflıca bir düşününce var mı öyle biri? :D tabata'yı defansa koyacak halin yok heralde..

sağ bek olabilir aslında Galatasarayda herkez sağ bek oynayabiliyor:D

Lincoln sakatken falan oynayabilecek bir adam bende biliyorum Galatasarayın as futbolcusu olamayacağını ama kulubede böyle bir adamın oturmasıda bir zenginliktir;)

sağ bek olabilir aslında Galatasarayda herkez sağ bek oynayabiliyor:D

Lincoln sakatken falan oynayabilecek bir adam bende biliyorum Galatasarayın as futbolcusu olamayacağını ama kulubede böyle bir adamın oturmasıda bir zenginliktir;)

yok be abi, alacaksak adam gibi adam almak lazım, ben simdi transfer istemiyorum paralar yaza kalsın, yazın 1 , 2 dunya starı alalım seneyede CL'de tozu dumana katalım... plan bu yani.. devre arasında gelecek adamdan hayır geldiği gorulmemistir :cool:

yok be abi, alacaksak adam gibi adam almak lazım, ben simdi transfer istemiyorum paralar yaza kalsın, yazın 1 , 2 dunya starı alalım seneyede CL'de tozu dumana katalım... plan bu yani.. devre arasında gelecek adamdan hayır geldiği gorulmemistir :cool:

zaten devre arası tansfer döneminde 3 transferden 1 tutuyor geçen sene Emre Güngörü almıştık çok yararı olmuştu Barusso diye bir adam aldık bir ..ka yaramadı:D

zaten şimdi dünyada kriz var çok para istiyorlar oyunculara bende taraftar değilim transferden;)

Şampiyonlar liginde 8 yabancıyla oynayabilirmiyiz?:confused:

yani transfer yaparsak öyle olacakta:)

Tabata'yı niye alalım ki?Tabata ile kontenjan harcayacağımıza sağbek alalım bana göre daha mantıklı olur.

Üst Alt