Rodrigues ve Linnes'ten Açıklamalar


5a4067cf75ea452e9291ff7d5453ae5a.jpeg

Galatasaray’ın kanat oyuncusu Garry Rodrigues, 3-0 kazanılan DG Sivasspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Rodrigues, kendisine Mariano ile uyumu ile ilgili sorulan soruya “Mariano çok iyi bir futbolcu. İkimiz de Portekizce konuşup, çok iyi anlaşıyoruz. Birbirinin dilinden anlayan iki futbolcu olunca her şey çok daha kolay oluyor” dedi. Rodrigues ayrıca, “Bugün 3 gol attık ve gol yemedik. Belki harika bir performans göstermedik. Ama ileride çok yaratıcıyız. Şimdilik belki gol konusunda şanslı değilim ama ilerleyen günlerde daha da iyi olacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Galatasaray’ın Norveçli savunma oyuncusu Martin Linnes de “Geçen senenin sonunda iyi performans göstermeye başladım. Yaz boyunca da kafamdaki konu geçen sezonun daha üstüne çıkabilmekti. Ama mutlaka daha da üzerine koymam gerekiyor. En önemlisi de bugün taraftarımızın önünde galip gelmekti ve onu da başardık” diye konuştu.
 
Oyun zekası düşük mü düşük ama Yasin ve Sinan gibi hem rezalet oynayıp hem de ukala davranmak yerine elinden geleni yapmaya çalışıyor. Takım savunmasına katkısı büyük. Zaten adamın iyi niyeti de yüz ifadelerinden, mimiklerinden çok net belli oluyor. Diğer ikisinin suratından, bakışlarından meymenetsizlik akıyor.
 
Üst Alt