# Rogelio Funes Mori

C. Ayberk Çetin

Tecrübeli Üye
Her oyuncuya alici gözle bakmayin. Yetenekli ve potansiyelli isim. Eskisehir'in bütcesi de bu kadar. Kendisini gelistirebilirse iyi yerlere gelir.

Bir diger örnek mesela, bizde Yekta var, EsEs in bütcesine ragmen adamlar daha iyi bir oyuncuya sahip, Sissoko. (orta da oynadigini düsünürsek)
Altını çizdiğim yer söylediğin &100 doğru.; İşte bu bakış açısı yönetim ve teknik ekipte de var. Takım durumsuz, çapsız, Galatasaray forması yakışmayan isimlerle doldu.
Saçma adamları alıp mali açıdan kendimizi bozduğumuz gibi, diğer takımlarında güzel futbolu rakiplerimizde olsa maalesef yok oluyor.

Hakan Delikanli

Baba Gündüz
Altını çizdiğim yer söylediğin &100 doğru.; İşte bu bakış açısı yönetim ve teknik ekipte de var. Takım durumsuz, çapsız, Galatasaray forması yakışmayan isimlerle doldu.
Saçma adamları alıp mali açıdan kendimizi bozduğumuz gibi, diğer takımlarında güzel futbolu rakiplerimizde olsa maalesef yok oluyor.
Taraftar bu konuda yönetim ile ayni. Burda Türkiye Ligi icin övülen ve transferinden dolayi tebrik edilen adami elestirip ayni tipler transfer döneminde Salih Dursun, Yasin Öztekin ve Veysel gibi gereksizlere olumlu bakip transferlerine izin verdiler.

Genel anlamda zaten ülke de futbolcu anlayisi eksilerde. Yapacak birsey yok. Yanlis tercihlere devam.

C. Ayberk Çetin

Tecrübeli Üye
Taraftar bu konuda yönetim ile ayni. Burda Türkiye Ligi icin övülen ve transferinden dolayi tebrik edilen adami elestirip ayni tipler transfer döneminde Salih Dursun, Yasin Öztekin ve Veysel gibi gereksizlere olumlu bakip transferlerine izin verdiler.

Genel anlamda zaten ülke de futbolcu anlayisi eksilerde. Yapacak birsey yok. Yanlis tercihlere devam.
Buradan sırf oyuncuyu alan takım değil, oyuncusunu satan takım da zarar görüyor. Oyuncu da çöküyor bir daha ptt ya da daha alt liglerde ancak oynuyorlar. Taraftarın geçirdiği sinir krizi de cabası. Aynen yanlışlıklar klüpleri batıracak 2020 Türk futbolunu sonu da olacak böyle gidersek

Bora Akıncı

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Lige çok kötü başlamıştı ama son 2-3 haftadır form tutmaya başladı. Biraz daha izlemek lazım net bir fikir sahibi olabilmek için.

Can Uz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Ligimizin önemli forvetlerinden biriydi.

Kadromuza katalım.

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Türkiyeden transferlere karşı olan Hakan o dönemlerde ligimizde forma giyen bir adamı önermiş :D

Üst Alt