ROK: "FB'nin Kurucusu Kim?" Ömer Çavuşoğlu: "Unuttum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ROK: "FB'nin Kurucusu Kim?" Ömer Çavuşoğlu: "Unuttum"

Cevap: ROK: "FB'nin Kurucusu Kim?" Ömer Çavuşoğlu: "Unuttum"

hiç bir fenerlinin vereceği cevap yok.

cumhuriyet dönemine geçiş dönemindeki masallarla kandırılıyorlar.

ama haklarını vermek lazım. kimse böyle yalanlara bu kadar gerçekten inanamaz arkadaş.

Wikipedia'de ''Ziya Bey, Ayetullah Bey ve Enver Necip Bey'' yazıyor.

Ayetullah Bey ;

Eğitim: Galatasaray Lisesi

Meslek: Fenerbahçe Spor Kulübü ikinci başkanı

:asd::asd::asd:

Antu'da anket açılsa en çok aziz yıldırım,lefter, şükrü saraçoğlu ya da Atatürk cevapları çıkar :)

Inter - Milan ilişkisi gibi Fb yi kuranlarda Galatasaray'dan ayrılanlar diye biliyorum ( Inter'İ kuranlar da Milan'dan ayrılanlardı galiba )

Bunların daha önce Galatasaray'da yöneticilik yapmış başkanları da var hatta bundan utanıp resmi sitede başkanlar bölümünden o başkanın adını çıkarmışlardı . Reziller siteden siliyorsunuz ismini de tarihten silebilcekmisiniz

Fenerbahce'yi Galatasaray'lilar kurdu, garip ama öyle.

Aynisi Inter-Milan'da da öyle.

Inter'i Milan'lilar kurdu, ap ayni hikaye.

Demek eskiden böyleymis.

Ali Sami Yen kurdurttu feneri Galip Bey'e. Hedefleri Galatasaray'a bir rakip yaratmakti. Sike yapacaklarini bilseler böyle bir ise kalkismazlardi herhalde. Ali Sami Yen'i saygi ile aniyorum tekrardan. Büyük adam

aynı soruyu bizim ünide hoca sormuştu ben Galatasaraylılar kurdu derken fenerli arkadaşların çoğu saraçoğlu kurdu diyordu fenerlilerden 1 kişi bile bilmiyor kurucularının kim olduğunu :D

Üst Alt