Rolando "Gelirim” Dedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rolando "Gelirim” Dedi

Cevap: Rolando "Gelirim” Dedi

Bu adam gelirse Ujfalusinin sakatlanmasına fazla üzülmem. Çünkü Ujfa bu sene bir şekilde tekleyecekti.. Transfer dönemi bitmeden teklemesi iyi oldu.

2 mmilyon euro kiralama bedeli çok değil. Satın alma opsiyonunu 7 milyon eurolara indirebilirsek hemen gelsin.

Aga adamın isminin geçmediği büyük takım yok neredeyse.

Google'dan aratın Manu, Chelsea, Liverpool, Milan, Juventus hepsi ilgilenmiş, ya da menajeri iyi çalışıyor:D

Pek bilmiyorum ne kadar faydalı olur fikrim yok(tabi söylenilenlere göre çok iyi transfer olur deniyor) ama sağlam bir defans almazsak ne olacağını biliyorum. Şampiyonlar Ligi'ni geçtim ligde bile inanılmaz sıkıntı çekeriz, Dany'le ve Zan'la sezonun yürümeyeceği bariz ortada.

İzleyen var tabi.

ÖZELLİKLERİ

1- Fizik açıdan çok güçlü [ En az Melo kadar]

2- Çok savaşçı [En az Melo kadar]

3-Yer tutma becerisi üst düzey stoperlerin seviyesinde

4-Underrated bir kariyer sahibi

5-Hız açıdan çok üst düzey değil.

6-Teknik olarak kendi fiziğinde ki stopelere göre daha iyi

7-Lider ruhu olan bir isim.

Bana göre Melo muadili bir transfer olur.

Ayrıca kadro da

Melo

Eboue

Rolando

Umut

gibi fiziki açıdan üst düzey 4 ismin bulunması çok önemli.Daima haraketli, mücadeleden kaçmayan bir takım demek.Umut'un son BJK maçında neredeyse bir kale direği kadar sıçradığı pozisyonu düşünün bir adam o kadar elastik ve atlet işte.Bence fiziki açıdan da en iyi Türk forvet Burak'la beraber.

Üst Alt