Roma, Ante Coric'i Renklerine Bağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma, Ante Coric'i Renklerine Bağladı

897868.jpg

İtalya Ligi ekiplerinden Roma’da transfer çalışmaları devam ediyor. Serie A ekibi, Dinamo Zagreb forması giyen Ante Coric’i renklerine bağladı.

Roma, Coric için 6 milyon Euro ödeyecek

Roma Kulübü’nden yapılan açıklamada, sağlık kontrolünden geçirilen 21 yaşındaki orta saha oyuncusu ile 30 Haziran 2023 tarihine kadar süren bir sözleşmeye imza atıldığı ifade edildi. Roma bu transfer için 6 milyon Euro ödeyecek. Ayrıca, futbolcunun bir sonraki satışından Dinamo Zagreb ekibine yüzde 10 pay verecek.

Öte yandan genç futbolcu, Roma’ya transfer olduğu için mutlu olduğunu dile getirdi.

“Yeteneklerimi gösterebilmek için sabırsızlanıyorum”

Roma’nın yeni transferi yaptığı açıklamada, ”Avrupa’nın en büyük kulüplerinden biri olan Roma’ya transfer olmaktan mutluyum. Buraya gelebilmek için her şeyi yaptım. Yeteneklerimi ve performansımı gösterebilmek için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Monchi: ”Avrupa’da yükselen yeteneklerden biri olacak”

Roma Kulübü’nde gerçekleştirdiği transferlerle ön plana çıkan Sportif Direktör Monchi ise, ”Ante Coric’i transfer ettik. Roma’ya gelişiyle birlikte Avrupa futbolunun yükselen yeteneklerinden biri olacağına inanıyorum. Yeteneklerini daha da geliştirebileceğini ve yıllarca hizmet edeceğini düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Ajansspor

Talisca'ya para gomeceklerine daha iyisini aldilar Monchi baskan calisiyor

Talisca nereye gidecek Wolverhampton herhalde, ManU'ya Sergej & Fred yaziliyor, L'pool Naby Keite & Fekir'i aliyor

Çok küçük duruyor eleman Romadaki Gerson da 97 li ama bunun abisi gibi duruyor

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt