Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma Final | Manchester Utd. 0-2 FC Barcelona | Şampiyon Barcelona!

Herşey yalan bu gerçek !

images

images

27 Mayıs​

Roma Olimpiyat Stadında..

Olympic_Stadium_Rome_Stadio_Olimpico.JPG

Şampiyonlar Ligi saatinde.. Star TV'de..

Manchester United - FC Barcelona

Cevap: Roma Final | Manchester Utd. - FC Barcelona | 27 Mayıs | 21.45

Herkezin hayallerindeki final :)

İnş ManU'da Chelsea gibi defans yapmaz :)

Vallahi cok güzel mac olucak orasi kesin. Suan dünyanin en iyi iki takimi karsi karsiya gelicek iki takimda haketti finali ama daha cok merak edilen ve herkesin heycanla bekledigi Messi-Ronaldo ikilisinde olucak gözler. Ikiside muhtesem oyuncular ve gününde olan takimini sirtlar götürür. Her yönüyle cok cekismeli bir final olucak, simdilik tek dilegimiz bu iki futbolcuda insallah bu macta sakat falan olmazlar. Tahminim Manu kupayi bu senede Ingiltereye götürücek.

Tam kadro olursak bu sistemle sahadayiz.

---------Valdes

----Cacares---Pique

Puyol-----Toure---Keita (Slyvinho)

-----Xavi-----Iniesta

--Messi--------T. Henry

------Samuel Eto'o

Cacares kalan lig maclarinda 27 Mayis icin ozel olarak hazirlanir.

Dangalak hakem yuzunden Abidal ve Alves cezali, ayi Chelsea'liler yuzunden Marquez de sakat. Pique zaten 2 stoper gucunde oynuyor sagolsun, Puyol da sag tarafi cok iyi kapatir. Tevez mi, Ronaldo mu kim geliyorsa bir halt edemez orada.

Yine duruma gore Keita ve Slyvinho sol bek oynar, bugun Keita kirmizidan sonra solda superdi bana gore.

T. Henry ise kilit adam olacak bence. Bugun kadroda olmadigini gorucne kayanr sular dokuldu kafamdan, mac boyunca hissettik onun yoklugunu. United'i sever kendisi 10'a yakin golu var Arsenal'dayken.

Hayirlisi olsun.

Fletcher - Carrick ikilisinin bozulmasi cok iyi oldu bizim adimiza, Chelsea kadar zor kapanmazlar. Messi de Evra'nin boyunun olcusunu alir, Ronaldo nal toplar.

Kupa bizim, hic kacari yok. Hele bugunden sonra..

M. United ve Barcelona 10. kez

Şampiyonlar Ligi'nde adını finale yazdıran Manchester United ve Barcelona Avrupa'da 10. kez karşı karşıya gelecekler.Takımların aralarında yaptığı daha önceki 9 maçta Barcelona 2 kez galibiyete ulaşırken Manchester United 3 kez galbiyet elde etti. Takımların aralarındaki 4 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Playstation salonlarında 10 ekranın 8'inde olan maç :) bu sefer gerçek tv ekranlarında

Sen onu sözlükte bir enrty olarak girseydin keşke Caner.

Ben içeri girsem ya bu dediğin gibi bir manzara ile karşılaşıyorum, ya da Barcelona veya Manchester United'dan birileri değişiyor Internazionale oluyor. :D
Playstation salonlarında 10 ekranın 8'inde olan maç :) bu sefer gerçek tv ekranlarında

İşte beklenen final...

27 Mayıs doğum günüm umuyorum ki kazanacağız..

Manu'nun açık oynayacağını düşünürsek felaket bekliyor onları..Dünya bir kez daha görecek Messi>Ronaldo büyüklüğünü..

Tam kadro olursak bu sistemle sahadayiz.

---------Valdes

----Cacares---Pique

Puyol-----Toure---Keita (Slyvinho)

-----Xavi-----Iniesta

--Messi--------T. Henry

------Samuel Eto'o

Cacares kalan lig maclarinda 27 Mayis icin ozel olarak hazirlanir.

Dangalak hakem yuzunden Abidal ve Alves cezali, ayi Chelsea'liler yuzunden Marquez de sakat. Pique zaten 2 stoper gucunde oynuyor sagolsun, Puyol da sag tarafi cok iyi kapatir. Tevez mi, Ronaldo mu kim geliyorsa bir halt edemez orada.

Yine duruma gore Keita ve Slyvinho sol bek oynar, bugun Keita kirmizidan sonra solda superdi bana gore.

T. Henry ise kilit adam olacak bence. Bugun kadroda olmadigini gorucne kayanr sular dokuldu kafamdan, mac boyunca hissettik onun yoklugunu. United'i sever kendisi 10'a yakin golu var Arsenal'dayken.

Hayirlisi olsun.

Fletcher - Carrick ikilisinin bozulmasi cok iyi oldu bizim adimiza, Chelsea kadar zor kapanmazlar. Messi de Evra'nin boyunun olcusunu alir, Ronaldo nal toplar.

Kupa bizim, hic kacari yok. Hele bugunden sonra..
Kağıt üzerinde Chelsea'yi de böyle rahat eliyordunuz ama hakem zoruyla ancak 90+3'de geçtiniz. Madem bu kadar güveniyorsun takımına var mısın iddaya.

Turnuvanın başından beri manU-Barca finalini istiyordum.Harika bir maç olacak,en çok da C.Ronaldo Ve Messi karşılaştırması yanıt bulacağı için seviniyorum.

C. Ronaldo'nun Messi'den çok daha yetenekli ve çok yönlü bir futbolcu olduğunu kanıtlamasına olanak verecek maçtır.. İlla Ronaldo'yu Barça'dan biriyle karşılaştırmak istiyorsanız İnista ile karşılaştırınız efendim.. Sadece koşan, çalım atan ve 1'e 1'de gol kaçırmayan Messi, Ronaldo'nun sikleti olamazken, İniesta Ronaldo ile karşılaştırılmayı bariz bir şekilde daha çok hakediyor..

Üst Alt