# Roman Pavlyuchenko | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Roman Pavlyuchenko

Sarı-kırmızılılar, Tottenham'da bekleneni veremeyen Rus golcüyü, şartlarda anlaşırsa kadrosuna katacak.

5 gol atabildi

Golcü arayışını sürdüren Galatasaray'da liste her geçen gün kabarıyor. Sarı-kırmızılılara, menajerlerin son olarak Roman Pavlyuchenko'yu teklif

ettiği bildirildi. 2008 yılında Spartak Moskova'dan 14 milyon sterlin'e Tottenham Hotspur'a transfer olan Rus golcü, İngiltere'de aradığını bulamadı. Tottenham'ın 1.5 sezonda sadece 5 gol atan yıldıza müşteri aradığı öğrenildi.

Değeri düştü

Yönetimin, 28 yaşındaki Pavlyuchenko'yu öncelikle Rijkaard'a soracağı, Hollandalı hocanın onay vermesi halinde pazarlıklara başlayacağı ifade edildi. Ada'daki başarısız performansı sonrası fiyatı düşen Rus yıldızın, 7-8 milyon euro'ya bitirilebileceği dile getirildi. Galatasaray'ın bonservisinde uzlaşamazsa Tottenham'a kiralama teklifinde de bulunacağı belirtildi.

Kaynak : Fotomaç

Cevap: # Roman Pavlyuchenko

Fotomaç yazmasa ben önerecektim,Mantıklı Transfer önerilerinde ama,madem yazmış,artık almayacağız demektir.

Başlığı görünce çok sevindim ama kaynak hevesimi kursağımda bıraktı.:eek:Pavlyuchenko harika olur,müthiş olur.:asd:

Gazeteler yazmasa heveslenicegim.Yıllardır yolunu gözlüyorum ama sadece bilgisayar oyunlarında Galatasaray'da görebileceğim.

geçenlerde haberi çıkmıştı menejerler önermiş galiba haldun babayla görüşeceklermiş çok isterim gelmesini torres tarzı bi oyuncu

Merak edenler Euro2008 deki Hollanda Rusya maçını bir hatırlayın.Hollanda defansını darma dağın etmişti.Uzun boyuna rağmen bileklerine hakim atletik ve mükemmel şutları var.Tam hayalimdeki forvet.İzledim hayran kalmıstım.Keşke bizde olsun istiyordum ve umarım bizde olur.

Euro 2008'de çok iyi oynamıştı hakkaten.Ama İngiltere'de neden tutunamadı onu anlamadım.Arshavin'den daha yetenekli diyorlardı bunun için

Fotomaç yakında İbrahimovicide yazar.

Barcelona'da mutsuz olduğunu öğrenilen İbrahimoviç'in Galatasaray'ın teklifine sıcak baktığı öğrenildi

Kaynak: Fotomaç :D

Üst Alt