# Roman Yaremchuk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyuncu 1995 doğumlu, Belçika'da Gent forması giyiyor ve 1.91 boyunda.

Skorer bir oyuncu olarak gözükmüyor ama videolardaki görüntüsü dribbling özelliği ve fiziğinin iyi olduğu yönünde. Tempolu bir oyuncu gibi.

Malum adı bizimle geçiyor, maçını izleyen arkadaşların yorumlarını alabiliriz, genel olarak pek kimsenin bilgisi yok oyuncu hakkında. @Arda Sadi izlemiş olabilir GSC Belçika temsilcisi olarak.

Caliskan bir forvet oyuncusu ceza sahasi icinde ve cevresinde aktif kaliyor topsuz kosular yapiyor ama bitiricilik konusunda iyi degil bayagi gol kacirir

Stil olarak bir dönem Anderlecht te oynayan teodorczyk’e benzetiliyor belcika da

Benim sahsi yorumum,samatta’yi tercih ederim veya Wolfsburg’tan dimata’yi alalim demek isterdim ama Anderlecht bonservisini aldi

Nasıl okunuyor acaba

Bu transferle ilgili şüphelerim oyuncunun isminden kaynaklı

Malum Sigdursundan pek verim alamadık

Caliskan bir forvet oyuncusu ceza sahasi icinde ve cevresinde aktif kaliyor topsuz kosular yapiyor ama bitiricilik konusunda iyi degil bayagi gol kacirir

Stil olarak bir dönem Anderlecht te oynayan teodorczyk’e benzetiliyor belcika da

Benim sahsi yorumum,samatta’yi tercih ederim veya Wolfsburg’tan dimata’yi alalim demek isterdim ama Anderlecht bonservisini aldi
Sanki onlara göre ucuz olur ama bu herif.

4-5e alınır.

Bu arada boyu olan forvet oyuncularin bazen ‘kazma’ diyenler olabiliyor

Yaremchuk bazi maclarda sag kanatta oynadi,umut Bulut ta sag kanatta oynadi diyenler olacak biliyorum ama top sürme konusunda iyi oldugu icin gayet katki sagladi cizgide

Üst Alt