# Roman Yaremchuk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizim spikerler gol olunca yabancı oyuncuların ismini vurguyla ve uzatarak söylerler bu arkadaş ülkemize uygun olmadığı için transferi askıya alınmıştır.

Arda bu yaz heralde adı geçip transfer edemeğimiz bütün forvetler coştu. Biraz da şansızlık var.

Mesela samatta

Takimi Kotu olmasina ragmen hala genk takiminin en iyisi durumunda,en cok samatta transferi gerceklesmedigi icin uzuldum cunku tam aradigimiz bir oyuncuydu

Yaremchuk da ayni sekilde,belliydi adamin bu sezon performansini yukseltecegi gercekten yazik oldu bu saatten sonra alamayiz

Mesela samatta

Takimi Kotu olmasina ragmen hala genk takiminin en iyisi durumunda,en cok samatta transferi gerceklesmedigi icin uzuldum cunku tam aradigimiz bir oyuncuydu

Yaremchuk da ayni sekilde,belliydi adamin bu sezon performansini yukseltecegi gercekten yazik oldu bu saatten sonra alamayiz
Bununla ilgili ufak bir liste hazırlayım, samatta ve yaremchuku aldım. Adı bizle geçip başka iyi olan var mı bakalım :D

Mesela samatta

Nasil gerceklessin ki? 15 milyon istedi adamlar. Bizde 1.5 milyon bile yok verecek.

Üst Alt