Romanya ve Macaristan Maçları Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Romanya ve Macaristan Maçları Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: Romanya ve Macaristan Maçları Aday Kadrosu Açıklandı

Ne objektif adammisin hea Aydin'i listeye kataraktan ama sunu unutma orda tunay torun, mevlut gibi torbacilar varken AYDIN YILMAZ© kadroya yazilacak ilk 10 adamdan bizzat biri olacaktir

Kesinlikle yahu. Aydın şu kadrodaki birçok adamdan çok daha iyi ve verim sağlayabilecek konumda. Zaten GSC'nin ve bizim taraftarların en sevmediğim yönü bu, objektif olacağım diye işin cılkını çıkarıyorlar bazen.

Tunay'ı görmedim görsem onu da yazardım. Mevlüt'ü de başka forvet yok diye aldı diye düşündüm yoksa o ikisi de leş.

Ama bu Aydın'ın orda olmaması gerektiği gerçeğini değiştirmez.

mert bekir aydın gayet gereksizler...onur un volkandan daha iyi kaleci olduğuna şüphem bile yok ama madem tecrübe falan diyosun da be ey gerizekalı avcı yılda 3 maç oynayan mert in milli takımda işi ne??? senin aklını şeyedeyim ben mal herif. bekire fenerliler aydına biz dayanamıyoruz sen milli takıma seçiyosun...gökhan gönülün de milli takımda işi yok.adamı korkudan robbenin karşısına çıkaramadın hamiti oynattın adamı moral olarak yerle bir ettin sonra dandik estnya maçında kahramanımız gökhan sahada.bindirmelerin haddi hesabı yok sonra futbol öküzleri çıkıp bak işte sağ bek böyle olur dedi...

kısacası milli takım kadroları dünya 3.lüğümüzden beridir aptalca seçiliyo...kulübünde oynayamayan adamları milli takıma çağırıyolar.

gurbetçi oyuncuların oynatılmasına da hastayım.allahtan avrupada topa dokunmuş.sahada ölü gibi geziniyo ama sanki takımın en iyisi gibi her maç kredisi var.avrupadaki türk apaçileri toplayıp milli takımın anasını ağlatıyolar.

Çok boş futbolcular katılmış. Hoca Galatasaray Fener ayrımı olmasın diye eşit miktarda çagırmış çoguda boş zaten.

70 milyonluk ülkede hala sol bek diye balta çağrılıyor

kepazelik

tunay yerine frei

balta yerine anadoludan herhangi bi sol bek (sancak,ziya)

necip her ne kadar oynamıcağı için çağrılmalıydı.böyle oyuncuları çağıracaksınki hırslandırsın kendini.böyle olmaz..

emrenin çağrılmasına sevindim fakat aydın yerine başkası alınabilirdi ama şuda var bekir çağrılıyosa aydında gelmeliydi.aydının milli takıma çağrılması performansını dahada arttırabilir..

mehmet,tunay felan gereksiz bence..mert yerinede onur egemen yerinede i.toraman cağrılabilinirdi.

egemen kim allah aşkına

Benim ilk 11 im şöyle;

Kaleci : Volkan Demirel

Defans : Gökhan Gönül - Egemen Korkmaz - Semih Kaya - Hakan Balta

Orta Saha : Hamit Altıntop - Emre Belözoğlu - Selçuk İnan- Sercan Saraer

Frovet Arkası : Arda turan (arda sol açığa çekilip bu bölgede daha verimli bir başkası da oynatılabilir.)

Forvet : Mevlüt Erdinç

Kesinlikle tek forvet oynamalıyız. Hatta bence forvetsiz oynamalıyız.

onuru milli takıma çağırmayıp hemde oynamaya başlamışken, oynamayan cenkle merti çağırmanın mantığı nedir?

Kesinlikle onurun çağırılması gerekiyodu şuan süper ligdeki en formda kaleci onurdur.

Aydın bu sezon ne gol nede asist yapmış, ilk 11 oyuncusuda değil niye o kadar sevindiniz anlamadım.(Şimdi maçta gol atıyormuş:))Bekir,Balta,Mert,Tunay,Aydın milli takımı hakedecek birşey yapmadılar.

Aydın bu sezon ne gol nede asist yapmış, ilk 11 oyuncusuda değil niye o kadar sevindiniz anlamadım.(Şimdi maçta gol atıyormuş:))Bekir,Balta,Mert,Tunay,Aydın milli takımı hakedecek birşey yapmadılar.

aydin bjkdeki topcularin hepsinden iyi belki fernandes haric

Üst Alt