Ronaldinho: ''Neymar zaten dünyanın en iyi takımında oynuyor, Real'e gitmez'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldinho: ''Neymar zaten dünyanın en iyi takımında oynuyor, Real'e gitmez''

1787123-37739751-2560-1440.jpg

İspanya La Liga'da Barcelona forması giyen Neymar'ın ismi sıklıkla Real Madrid ile anılmaya başlanmıştı.

Santos'tan geldiği Barcelona'da harika çizgisin sürdüren ve Messi ve Ronaldo'nun ardından dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösterilen Neymar'ın Real Madrid'e transfer olabileceği haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. 32 yaşına gelen Cristiano Ronaldo'nun yerine genç bir alternatif isim arayan Real Madrid'de ön plana çıkan isimler olarak Chelsea'den Eden Hazard ve Barcelona'dan Neymar olarak gösteriliyor.

Bu konuda El Mundo Deportivo'ya açıklamalarda bulunan Barcelona ve Brezilyalı efsane oyuncu Ronaldinho, Neymar'ın böyle bir transfer yapmasını beklemediğini söyledi.

"Neymar dünyanın en iyi takımında, dünyanın en iyi oyuncularıyla oynuyor. Real madrid'e gitmez." diyen Ronaldinho, ayrıca Neymar'ın Santos'tan Barcelona'ya geçiş sürecinde yaşanılan sorunlar ve şu anda devam eden mahkeme süreci ile ilgili olarak da "Umarım Neymar sadece futbolu düşünür ve o sorun diğer insanlar tarafından çözülür. Brezilyalı bir oyuncunun tıpkı benim gibi Barcelona'da keyif alarak futbol oynamasından çok mutluyum." dedi.

EUROSPORT

Bu adamın futbol adına verdiği zevki ne Messi ne Ronaldo vermiyor, onlara kötü futbolcu demiyorum lakin Ronaldinho ayrıydı.

Ronaldınho'yu bende severım ama Messi'nin yetenekleri Dünyanın gelmiş geçmiş hiçbir futbolcusunda yok.. Tamam Ronaldınho cok estetik ve kıvrak bir oyuncuydu ama Messi başka bişey... ben Messi'yi izlerken adeta büyülenıyorum... bu adamda başka bişi var abi...

Ronaldınho'yu bende severım ama Messi'nin yetenekleri Dünyanın gelmiş geçmiş hiçbir futbolcusunda yok.. Tamam Ronaldınho cok estetik ve kıvrak bir oyuncuydu ama Messi başka bişey... ben Messi'yi izlerken adeta büyülenıyorum... bu adamda başka bişi var abi...

Messi gelmis gecmis 2. En buyuk yetenek.

1.si Maradona dir.

Allah Arjantine fazla comert.davraniyor bu konuda!! :)

Son düzenleme:
Üst Alt