ronaldinho - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Ronaldİnho

kesinlikle roni nin bu takımda oynayabileceğine inanıyorum hemde çok rahat

şakiri selçuk melo ronaldinho

bu orta saha ile şampiyonlar ligini alır, barcelonaya kafa tutarsın abartsız söylüyorum.

Cevap: Ronaldİnho

bu ligde 3.5 milyon kazanan adamlar varken bu ligde R.Carlos gelio yıllık 4 milyondan fazla kazanmışsa Roni için bu rakam gayet normal.

Cevap: # Ronaldinho

adamın göbeği almış yürümüş,futbolu brezilya'da devam ettirmek istemiş, kafasında bazı şeyler bitmiş bu millt halen ronaldinho, akıllanmadınız mı? bir de keita tutkuları var bu milletin o daha fena.

bizim transfer haberlerinde euro ile verilen fiyatları neden TL ye çeviriyor bunlar.

galiba rakamı büyük göstermeye çalışıyolar.şerefsiz basın

Ronaldinho Türkiye liginde oynayamaz.. 4 5 tane frikik golu atar başkada hiçbir işe yaramaz sahada o varken 10 kişi oynarsın koşmayan futbolcu.

adamın göbeği almış yürümüş,futbolu brezilya'da devam ettirmek istemiş, kafasında bazı şeyler bitmiş bu millt halen ronaldinho, akıllanmadınız mı? bir de keita tutkuları var bu milletin o daha fena.

Kafasında bazı şeyleri bitirme lafı tamam da bu göbeği almış yürümüş lafı efsaneden öteye geçmiyor be Merih.Ben son gördüğümde(4-5 ay önceydi sanırım) gayet fitti adam.

artık bu tip 10 numara defansa yardım etmeyen futbolcular iş yapmıyor bırakın artık bu koşmayan yıldız oyuncuların peşini bize iki yönlü genç oyuncular lazım adam gelmiş 31 yaşına artık son dönemlerini yaşıyor Ronaldinho varken sahada 10 kişi oynarsın sahada yürüyor resmen ayrıca türkiye ligi gibi sert bi ligde oynaması mümkün değil.

FT Keita'yı istemiyor takımın dengesini bozmasın diye, hala neyin kafasını yaşıyorsunuz..

kesinlikle roni nin bu takımda oynayabileceğine inanıyorum hemde çok rahat

şakiri selçuk melo ronaldinho

bu orta saha ile şampiyonlar ligini alır, barcelonaya kafa tutarsın abartsız söylüyorum.

Ronaldinho da diyordur; Hayatım boyunca 4-4-2'nin sol açığı hiç oynamadım, Türkiye'den teklif gelse de solda ileri geri it gibi koşsam, keşke ah keşke.

Çok büyük transfer olur ama gerçekleşeceğini hiç sanmıyorum. 31 yaşında oluşuna aldanmanın lüzumu yok 4 yıl daha taş gibi oynayabilir ki son dönemde de iyi gidiyordu en son.

FT Keita'yı istemiyor takımın dengesini bozmasın diye, hala neyin kafasını yaşıyorsunuz..

Ronaldinho da diyordur; Hayatım boyunca 4-4-2'nin sol açığı hiç oynamadım, Türkiye'den teklif gelse de solda ileri geri it gibi koşsam, keşke ah keşke.

öyle deme peste falan oynamıştır :D eleman oradan yazıyor haksızlık etme.

Biraz uçalim:

-------------------Baros

---------Ronaldinho------Shaqiri

--------Çolak-------------Xelçuk

------------------Melo

:D

Veya Terim'in 4-1-4-1 gibi (gerçi 4321 de Terim'in :D)

----------------Baros

Ronaldinho---Emre-----Selçuk-----Shaqiri

-------------------Melo

Bu lig için XXL gelir..

Üst Alt