ronaldinho - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Terim, Ronaldinho'ya Yeşil Işık Yaktı

ileride adam zamaninda ronaldinho yu turkiyeye getirdi desinler baskan hadi kap gel :D

Guti den farkı olmaz bence,Alex gibi işini prof şekilde yapacaksa gelsin ama hiç sanmıyorum.

Işıklardan gözlerim kamaşır oldu.

Bi sonuç alaydık artık iyiydi.. :)

Cevap: Terim Ronaldinho'ya Yeşil Işık Yaktı

Flamengo Ronaldinho'ya sadece 3 Milyon Euro bonservis ödemiş (Şaka gibi)

Ve haftalık 130.000 Euro ödüyormuş. Haftalık 130.000 demek acaba yıllık 55 hafta * 130.000 demek mi, yoksa sadece sezonun oynandığı bölüm mü?

Eğer 55 hafta ile çarpılıyorsa 7,15 Milyon yapar lan

herseyi anladim da, niye 55'le carpiyon ki? Bir Senenin 55 haftasi mi var :asd:

maksimum 52,5 hafta...tabi cin takvimine göre hesapladiysan bilemem..

Ronaldinho renk körüymüş durdu.

Ronaldinho: "Işığı gördüm" yakında sinemalarda

Terim denilmesi gerekeni demiş işte,tapusunu mu yapacağız kaç yaşındaki oyuncunun üzerine kulübün? Mantıklı noktalara gelsin o zaman olur.

Onun dışında tek oyuncuya yönelmek en mantıklısı,diğer alınacaklar için de komitenin çalışma yapıp ayarlayıp sezon sonu atağa çıkması gerekiyor.

Eğer Roni mantıklı rakamlara dönmez ise ya Shaqiri ya da aynı kadroyla devam,bu lig için aşırı derecede yeterli bir kadroya sahibiz,tabi gelecek sene için gerekli adımların atılması şartıyla.

Bence yeşil ışık yaktı değil açık kapı bıraktı deseydiniz daha doğru olurdu.

Ronaldinho Hatunla basıldıgı icin Kovulmus. Bu adamın gelmesini istemiyorum ben arkadas Hic kimse olmuyorsa keitayı alır gelirsin bu kadar basit Gerek yok ronaldinhoyaya bosuna paraları sokaga atmaya Oturan düzeni bozmaya comak sokmaya

Son mesajlara baktım da;

1 yıl = 55 hafta

Ronaldinho hatunla basılmış

Ronaldinho renk körüymüş

olay nedir onu anlamak mümkün değil :)

Hatunla Tesislerde basılıo aga neyini anlamadın? Normal bi durummu?

Reis Flamengo'nun tesislerini nasıl bilebiliyoruz ki?

Biz daha Hakan Şükür'le Lincoln'ü Feldkamp'ın neden kadro dışı bıraktığını tam bilmiyoruz :D

Artı biri şunu cevaplasın çok rica ediyorum. 2000 senesinde kim Hagi'nin kaç para aldığını biliyordu? Konuşuyordu?

Reis Flamengo'nun tesislerini nasıl bilebiliyoruz ki?

Biz daha Hakan Şükür'le Lincoln'ü Feldkamp'ın neden kadro dışı bıraktığını tam bilmiyoruz :D

Artı biri şunu cevaplasın çok rica ediyorum. 2000 senesinde kim Hagi'nin kaç para aldığını biliyordu? Konuşuyordu?

Para muhabbetini bende sevmiyorum orda haklısında böyle laubali oyuncular olunca ister istemez sorun ediliyor daha sakiriye cift haneli bonservisi cok görerken(herif 21-22 yasında avrpada piyasası var potansiyel bagırıo) ismi olan cismi olmayan bi ronaldinho lincoln gibi ah ulan ahh birde karakterin saglam olsaydı dedirttir sadece demek istedigim bu ortak..

Yolunda giden bir işleyiş varsa onu degiştirmenin bi mantıgı olamaz o kas yapıyım derken göz cıkarmak olur. Gerek yok Bende sana bişey sorucam şimdi İsim transferimi önemlidir Yoksa eksik olan bölgeye Adam gibi topcu getirmekmi örneklerle pekiştiriyim Ernst'in bjk ye gelişi Selcugun bize gelişi melonun gelişi bunlar öyle isim yapmıs oyuncular degil

Figoyla ayni takimda olup 10 nuarayi giyen adamin neyini konusacakti ki millet? Ama sanal alem yaygin olsaydi yine bir haltlar bulunurdu. Sadece aylar evvel Haginin ne adamligi kaldi, ne karakteri kaldi, ne futbolcu tuccarligi kaldi yani fazla uzaga gitmeye pek gerek yok.

Üst Alt