ronaldinho - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Terim, Ronaldinho'ya Yeşil Işık Yaktı

Hagi-R10 ne karakter olarak, ne de futbol olarak karşılaştırılmaz. R10 Milan'da kötüydü. Şuan ne yapıyor bilmiyorum. Tek bildiğim gelmesini istemememdir.

Para muhabbetini bende sevmiyorum orda haklısında böyle laubali oyuncular olunca ister istemez sorun ediliyor daha sakiriye cift haneli bonservisi cok görerken(herif 21-22 yasında avrpada piyasası var potansiyel bagırıo) ismi olan cismi olmayan bi ronaldinho lincoln gibi ah ulan ahh birde karakterin saglam olsaydı dedirttir sadece demek istedigim bu ortak..

Yolunda giden bir işleyiş varsa onu degiştirmenin bi mantıgı olamaz o kas yapıyım derken göz cıkarmak olur. Gerek yok Bende sana bişey sorucam şimdi İsim transferimi önemlidir Yoksa eksik olan bölgeye Adam gibi topcu getirmekmi örneklerle pekiştiriyim Ernst'in bjk ye gelişi Selcugun bize gelişi melonun gelişi bunlar öyle isim yapmıs oyuncular degil

İşte bende diyorum ki. Flamengo 3 milyon Euro'ya aldığı bir oyuncu için 8 M Euro isteyebilmesi için ne gibi bir durum olmalı? Ya Flamengo başkanı Hurma veya Cavcav'dır ya da adam oynuyordur. Ki bunu her zaman söylüyorum. Süper lig kulüplerinden biri için oyuncu almaya Brezilya'ya giden bir menejer bunu bizzat söyledi adam döktürüyor göbek var diyenin alnını karışlar dedi. Milan'da sakatlık döneminde olmuş olabilir ama şu an yok. Ve oynuyor.

Ayrıca medyanın yönetimde karışıklık var, Terim ile sıkıntı var, oyuncularda huzursuzluk var, gelecek oyuncuların şusu olmuş busu olmuş, boş transfer haberleri ciddi ciddi size doğru mu geliyor..

İşte bende diyorum ki. Flamengo 3 milyon Euro'ya aldığı bir oyuncu için 8 M Euro isteyebilmesi için ne gibi bir durum olmalı? Ya Flamengo başkanı Hurma veya Cavcav'dır ya da adam oynuyordur. Ki bunu her zaman söylüyorum. Süper lig kulüplerinden biri için oyuncu almaya Brezilya'ya giden bir menejer bunu bizzat söyledi adam döktürüyor göbek var diyenin alnını karışlar dedi. Milan'da sakatlık döneminde olmuş olabilir ama şu an yok. Ve oynuyor.

Ayrıca medyanın yönetimde karışıklık var, Terim ile sıkıntı var, oyuncularda huzursuzluk var, gelecek oyuncuların şusu olmuş busu olmuş, boş transfer haberleri ciddi ciddi size doğru mu geliyor..

Yaw güzel arkadasım:) mal onun mal sahibi o 3 de ister 15 de ister ona göremi anlıcaz iyi performans verio veya vermiyo diye kriter bumu? Sorumada cevap verirsen memnun olurum sen beni yanlıs anlıosun o ikinci yazdıgına cevap vermiyorum öle bi görüşüm yok cünkü Benim görüşüm su Ronaldinhoyu alıcagımız paraya(terimin dedigi para 25 mn € civarı) ordan yola cıkıyorum 2 tane genc avruapda piyasa yapmıs adam alırsın. Ben artık isim transferi istemiyorum Ya isim yapacak potansiyelli oyuncu alalım yada Hem isim hem oynayan kulup ve türkiye sistemine uyum saglaması kolay oyuncular alalım. bu ikisinede örnek veriyim hemen. Ya Chadliyi alalım yada podolskiyi umarım anlatabilmişimdir.

Yaw güzel arkadasım:) mal onun mal sahibi o 3 de ister 15 de ister ona göremi anlıcaz iyi performans verio veya vermiyo diye kriter bumu? Sorumada cevap verirsen memnun olurum sen beni yanlıs anlıosun o ikinci yazdıgına cevap vermiyorum öle bi görüşüm yok cünkü Benim görüşüm su Ronaldinhoyu alıcagımız paraya(terimin dedigi para 25 mn € civarı) ordan yola cıkıyorum 2 tane genc avruapda piyasa yapmıs adam alırsın. Ben artık isim transferi istemiyorum Ya isim yapacak potansiyelli oyuncu alalım yada Hem isim hem oynayan kulup ve türkiye sistemine uyum saglaması kolay oyuncular alalım. bu ikisinede örnek veriyim hemen. Ya Chadliyi alalım yada podolskiyi umarım anlatabilmişimdir.

Bende diyorum ki yeterince az parayla sürpriz performans sergileyen oyuncu aldık. Biz tüccarmıyız alıp satmak için alalım. Geldiği gibi en üst düzey kim fayda sağlar ve getirisi ne olur bunu hesaplamak lazım..

Bahsettiğimiz lig İsviçre. Orada aynı forma ile döktüren Delgado Avrupada iddiası olmayan Beşiktaş'ta bile zor barındı. Katar olmasa zarara da giderdi. Eğer eveli yaz Stoch'u biz alsaydık ve elimizde patlasaydı şu an herkes aman kardeşim istemem diyor olacaktı.

Yanlız Ronaldinho değil şu an o kalibrede kim gelse geldiği gibi formadan da seyirciden de reklamdan da zaten ilk yılın yarı parasını getirir sana. Ne gerek var maceraya. Geleceği parlak adam istiyorsan Kayseriyi ikna et. Amrabat da yetenekli adam.

Shaqiri o para yapmaz.. İnanın yapmaz. 6-7 hadi bilemedin 8 dese tamam ama 12-13 milyonlardan bahsediyorlar. Medyanın işine gelmiyor ama yıllık alacağı 2 milyonla o da 20 milyonlara geliyor..

Para hesabını yapmak istemediğimi de söylüyorum beniş ilgilendirmez kaç para aldığı. İsterse yıllık 10 milyon alsın ama bu takım Avrupada eski günlerini yakalayacaksa Helal Olsun !

Bende diyorum ki yeterince az parayla sürpriz performans sergileyen oyuncu aldık. Biz tüccarmıyız alıp satmak için alalım. Geldiği gibi en üst düzey kim fayda sağlar ve getirisi ne olur bunu hesaplamak lazım..

Bahsettiğimiz lig İsviçre. Orada aynı forma ile döktüren Delgado Avrupada iddiası olmayan Beşiktaş'ta bile zor barındı. Katar olmasa zarara da giderdi. Eğer eveli yaz Stoch'u biz alsaydık ve elimizde patlasaydı şu an herkes aman kardeşim istemem diyor olacaktı.

Yanlız Ronaldinho değil şu an o kalibrede kim gelse geldiği gibi formadan da seyirciden de reklamdan da zaten ilk yılın yarı parasını getirir sana. Ne gerek var maceraya. Geleceği parlak adam istiyorsan Kayseriyi ikna et. Amrabat da yetenekli adam.

Shaqiri o para yapmaz.. İnanın yapmaz. 6-7 hadi bilemedin 8 dese tamam ama 12-13 milyonlardan bahsediyorlar. Medyanın işine gelmiyor ama yıllık alacağı 2 milyonla o da 20 milyonlara geliyor..

Para hesabını yapmak istemediğimi de söylüyorum beniş ilgilendirmez kaç para aldığı. İsterse yıllık 10 milyon alsın ama bu takım Avrupada eski günlerini yakalayacaksa Helal Olsun !

Farklı düşünüyoruz Burak aga:)

Bizim yöneticilerin yanıldıgı nokta o zaten az paraya süpriz performans sergileyen adam bulmak cok zor Porto bile parlattıgı adamlara dünyanın parasını döküyor. Shaktardan örnek vereyim Para ve zeka bir araya gelince shaktar diye bir marka yaratıyorsun işte bahsettigimiz lig hollandada olabilir Belcikada Ronaldolar Suarez Nerelerden cıkma Amrabat yetenekli ama bulunmaz hint kuması bi adam degil Top class oyuncu ısıgı vermiyor ama shakiri öyle degil. Saygılar hayırlı forumlar:)

Ronaldinho gelsin parçalı formayı giysin sahanında kenarına çöksün açsın rakı balığı beyaz peyniri otursun yisin hemşerim :) razıyım.ronaldinho candır can :) en büyük arzum bikaç fener defansını birbirine kördüğüm yapıp bıraksın, gol atınca meşhur el hareketini yapsın ve sağa bakıp sola pas atsın yada aşağı bakıp yukarı vursun falan :D

ayrıca 2010-2011 sezonu yani geçen yıl 15 gol 7 asist diyorum tekrar milli takımda diyorum ordan elemanın teki hala şakiri diyo.brezilya ligi kalitesiz yapar tabi diyo. ulan şakiri la ligadan mı geliyo?? yada benimmi furbol bilgim acınası düzeyde. denge denge deyip duruyolar benim canımı sıkıyolar ya balıkçı kayığımı kardeşim koskoca Cimbom.ne dengesi?? illa sabriyi siyaha boyayıp 10 numaramı giydirelim. alın şu ronaldinhoyu stadı full çekelim yakalım ortalığı yaw..

Ronaldinho gelsin parçalı formayı giysin sahanında kenarına çöksün açsın rakı balığı beyaz peyniri otursun yisin hemşerim :) razıyım.ronaldinho candır can :) en büyük arzum bikaç fener defansını birbirine kördüğüm yapıp bıraksın, gol atınca meşhur el hareketini yapsın ve sağa bakıp sola pas atsın yada aşağı bakıp yukarı vursun falan :D

ayrıca 2010-2011 sezonu yani geçen yıl 15 gol 7 asist diyorum tekrar milli takımda diyorum ordan elemanın teki hala şakiri diyo.brezilya ligi kalitesiz yapar tabi diyo. ulan şakiri la ligadan mı geliyo?? yada benimmi furbol bilgim acınası düzeyde. denge denge deyip duruyolar benim canımı sıkıyolar ya balıkçı kayığımı kardeşim koskoca Cimbom.ne dengesi?? illa sabriyi siyaha boyayıp 10 numaramı giydirelim. alın şu ronaldinhoyu stadı full çekelim yakalım ortalığı yaw..

Ben değilim. Bu kafadaki renkdaşlarımıda kınıyor biraz daha aklı selim olmaya davet ediyorum. Ek olarak utanç verici. R10'u istersin ama bunları "mecazende" olsa yazması çok vahim. YUH !

Hagi-R10 ne karakter olarak, ne de futbol olarak karşılaştırılmaz. R10 Milan'da kötüydü. Şuan ne yapıyor bilmiyorum. Tek bildiğim gelmesini istemememdir.
He finished his first season at Milan with 10 goals from 32 appearances in all competitions. After a good start to the season, Ronaldinho struggled with fitness, and was often played from the bench to end a disappointing first season for Milan.

His second season did not begin on a high note, although he started nearly every match before finding himself on the bench again. After a while, Ronaldinho rediscovered his form and has been arguably Milan's best player in the season. He has changed his role from an attacking midfielder to a left winger, a more familiar role.

As of 13 April 2010, Ronaldinho was the assist leader of Serie A with a total of 14 assists.

Kaynak:

Wikipedia

Serie A Summary

TR: 32 maçta görev aldı ve 10 gol attı. İyi bir başlangıç yapmasına rağmen formu düştü ve daha çok yedek bekleyerek Milan'daki ilk sezonunu hayalkırıklığı ile kapattı. İkinci sezona da çok iyi başlamadı hemen hemen her maçta kendisi yedek kulübesinde buldu. Ancak bir süre sonra eski formunu yakaladı ve tartışmasız Milan'ın en iyi oyuncusu oldu. Orta saha yerine pozisyon olarak daha yatkın olduğu sol kanata geçti. 13 Nisan 2010 itibariyle Ronaldinho 14 asist ile Seri A'da asist lideri oldu.

Milan'daki istatistikleri:

M G A

43 11 8

57 17 17

16 1 4

M: Maç sayısı, G: Gol sayısı, A: Asist sayısı

Bilmeden konuşmak biraz olmamış.

Ronaldinho - Best moments of Milan - YouTube

Bence en güzel gol 8. olan ben olsam 1. yapardım. Kendi sahasından rakip ortasahaya geçiyor. Geçer geçmez ilerdeki bir oyuncuya inanılmaz güzel bir uzun top attıktan sonra poposu büyüdü denilen Ronaldinho rakip ceza sahasına koşuyor ve pas attığı elemanın kestiği ortaya kafa vurarak gol atıyor. Sene 2010 yer İtalya Seri A ligi.

Bazı oyuncular futbol için yaratılmış. Ronaldinho bunlardan birisi...

Keita ve Ronaldinho gelsin bitsin artık bu iş. Mantık da bir yere kadar... Ben saha da futbol izlemek istiyorum, estetik istiyorum. Güzel oyun ve goller istiyorum.

Ronaldinho Turkiye'de Lincoln, Ortega gibi de olabilir, Hagi gibi de olabilir. Terim'in kiralik istegi cok mantikli. Uyum saglarsa, Terim ile anlasir, kendini futbola verirse yapariz anlasmayi.

Keita icin de aynisi gecerli. Yani kiralik gelmesi daha mantikli olur ilk asamada.

Sistem bozulacak vs vs. Bunlar hikaye.

Terim'in bankolari;

Muslera, Eboué, Semih, Ujfalusi, Hakan, Emre, Melo, Selçuk ve Elmander..

Terim'in su an ki ideal 11'inde iki isim daha yer var..

Ronaldinho ve Keita gelirse, ona göre bir sistem ile oynar.

Terim sistem'e göre oyuncu degil, oyuncu'ya göre sistem uyguluyor.

Ben değilim. Bu kafadaki renkdaşlarımıda kınıyor biraz daha aklı selim olmaya davet ediyorum. Ek olarak utanç verici. R10'u istersin ama bunları "mecazende" olsa yazması çok vahim. YUH !

vay be bigün ronaldinho yu takımımda görmek istiyorum diye yuhlanacağımı söyleseler baya gülerdim :D kardeş biraz vizyonunuzu açın at gözlüğünü çıkarın kazımlarla enginlerle şakirlerle bu iş olmaz.bunlarla falanca belediyesporu filanca idman yurdunu yenersin ama bi bayerni bi portoyu bi milanı yada herneyse yenemezsin. adam gibi transfer lazım takımın saha içinde lideri bileyok.iki göze hoş gelen hareket izlemeyeli yıllar oldu. avrupa diyosan başarı diyosan parayı basıcan bu adamı alıcan o kadar..bu adam bu lige tekerlekli sandalyeyle bile yeter. asıl hedef avrupa olmalı 6 sene oldu şampiyonlar ligi görmeyeli

Üst Alt