Ronaldo artık Real Madrid'te !


ManU Ronaldo'nun fiyatını açıkladıManchester United, Real Madrid başkanı Florentino Perez’e Ronaldo’nun fiyatının ne kadar olduğunu bildirdi.

Manchester United, Ronaldo ile ilgilenen Real Madrid’e bonservis bedelini açıkladı. İngiliz ekibi, bu transferin bir an önce sonlanmasını istiyor...Manchester United, Real Madrid başkanı Florentino Perez’e Ronaldo’nun fiyatının 96 milyon avro olduğunu bildirdi.Perez, yeniden başkan olmasının ardından transfer çalışmalarına çok hızlı başladı. Bir önceki başkanın bu transfere yaklaşımı hem Manchester tarafından hem de medyadan bir hayli tepki almıştı.Pazarlık payı yok

Perez ise, yılan hikâyesine dönen bu transferi profesyonelce sonlandırmak istiyor. Marca’da çıkan bir habere göre, Manchester United yöneticisi David Gill, Ronaldo’nun fiyatını 96 milyon avro olarak açıkladı. Gill, hiçbir şekilde pazarlık yapmayacaklarını da bildirdi.İspanyol gazetesi AS ise, Perez’in bu transfer için 89 milyon avroyu gözden çıkardığını yazdı ve bu transferin 30 Haziran’dan önce sonlanabileceğini iddia etti.Kaynak: İnternetspor
 
Cevap: ManU Ronaldo'nun fiyatını açıkladıNtv spor da son dakika geçti. . Manu 80 Milyon Sterlin lik teklifi kabul etmiş .
 
Manchester United, daha önce defalarca satmayacağını açıkladığı Cristiano Ronaldo'yu Real Madrid'e sattı !Firentino Perez'in başkanlığa gelmesi ile önce Milan'dan Kaka'yı transfer eden Real Madrid, Manchester United'ten de Crsitiano Ronaldo'yu transfer etti.Manchester United'in resmi internet sitesinden de doğrulanan transfer için Real Madrid, bonservis bedeli olarak Manchester United'e 80 Milyon Pound ödeyecek.
 
Cevap: Ronaldo artık Real Madrid'te !Bakalım Başarılı Olacak mı ? Ronaldo Calderon'un yaptığı kötü transferler sonrası böyle büyük transferler Real Madrid taraftarlarını heycanlandırmıştır.
 
Cevap: Ronaldo artık Real Madrid'te !YÜZYILIN TRANSFERİ GERÇEKLEŞİYOR!Yüzyılın transferi gerçekleşiyor! Manchester United Real Madrid'in Cristiano Ronaldo için 96 milyon avroluk teklifini doğruladı ve kabul ettiğini açıkladı. M.United konuyla ilgili resmi görüşmelerin başladığını duyurdu.

Real Madrid'de yeni başkan Florentino Perez yeniden Galacticos'u kuruyor. Önce Milan'dan Kaka ve şimdi Cristiano Ronaldo. Futbol dünyası şokta... Tüm ayrıntılar birazdan...Kaynak : Sporx.com
 
Cevap: Ronaldo artık Real Madrid'te !111244711593.jpg
 
Cevap: Ronaldo artık Real Madrid'te !YÜZYILIN TRANSFERİ GERÇEKLEŞİYOR!Yüzyılın transferi gerçekleşiyor! Manchester United Real Madrid'in Cristiano Ronaldo için 96 milyon avroluk teklifini doğruladı ve kabul ettiğini açıkladı. M.United konuyla ilgili resmi görüşmelerin başladığını duyurdu.

Real Madrid'de yeni başkan Florentino Perez yeniden Galacticos'u kuruyor. Önce Milan'dan Kaka ve şimdi Cristiano Ronaldo. Futbol dünyası şokta... Tüm ayrıntılar birazdan...Kaynak : Sporx.comBu haberi koyan hicbirsey bilmiyor. 96M avro yapmiyor, yaklasik 94M Euro yapiyor.Sirada'da 38M Euro+Negredo = David Villa
 
Üst Alt