Ronaldo artık Real Madrid'te ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldo artık Real Madrid'te !

Cevap: Ronaldo artık Real Madrid'te !

Oğuz Bey;

Katalunyalı olduğunuz için şaşırmadım bu yukarda yaptığınız açıklamaya.Ancak size şu olası kadrolarda sormak istediğim iki soru var?

-Messi Allah korusun sakatlanırsa ne olucak?(olmadığı maçlarda ki üretkenlik yerlerdeydi)

-Real bu transferleri yaparsa eğer birçok skora hükmetcek adamı olucak.Birinin sakatlığı o kadar etkili olmayacak bana göre.Siz ne düşünüyorsunuz?

Not:Sadece Galatasaraylı olarak soruyorum.

Eto kalırsa bilemem ancak Zlatan gelirse, Messi olmadan da skoru yaratabilecek birçok oyuncusu olacak takımın. Messi takımın her şeyi değil, EURO 08 ve CL finalinin MVP'si seçilen Xavi'nin asist sayılarına bir bakmanızı öneririm. :)

Kaka'nın lig maratonunda skor yükünü çekecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.

Villa ve Ronaldo bu işi yapabilir, ona laf yok. Onların da daha iyisi zaten Barça'da..

Essien - Fabregas diyordum, şimdi düşündüm de Fabregas da değil direkt Essien - Gerrard ancak paklar Xavi - Iniesta karşısında Madrid'i. :)

Ronaldo Kaka ayni takimda vay anasini hucum gucleri Villa transferi ile birlikte doruk noktaya ulasir.Bu arada Manchester united bu parayla iyi bir kadro kurar adamlarin sistemi oturmus ama Ronaldonun yeri zor dolabilir.

Kanımca Ferguson Ronaldo tarzında 1-2 isim daha yaratabilir.Hatta zamanında Nani o isim olacak diye bir dedikodu vardı.Bende pek inanmasam da :)

Eksi sozlukten alinti

Man. utd. bunu hep yapıyor. önce Beckham, sonra Nistelrooy, şimdi de Ronaldo... real madrid olmasa manchester utd, bütçesi bizim anadolu takımları gibi olan bir takım olur çıkar korkarım:).

Eto kalırsa bilemem ancak Zlatan gelirse, Messi olmadan da skoru yaratabilecek birçok oyuncusu olacak takımın. Messi takımın her şeyi değil, EURO 08 ve CL finalinin MVP'si seçilen Xavi'nin asist sayılarına bir bakmanızı öneririm. :)

Kaka'nın lig maratonunda skor yükünü çekecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum.

Villa ve Ronaldo bu işi yapabilir, ona laf yok. Onların da daha iyisi zaten Barça'da..

Essien - Fabregas diyordum, şimdi düşündüm de Fabregas da değil direkt Essien - Gerrard ancak paklar Xavi - Iniesta karşısında Madrid'i. :)

Xavi ve Iniesta konusunda ekleyeceğim tek şey.Onlar ve diğerleri diye ayrılır pozisyonları.Gerard ve Lampard muhteşem oyuncular olabilir, ama abanarak dünyanın en güzel golleri atmak insanları dünyanın en özel futbolcuları yapmaz.Aksi olsa İngiltere milyon yıl sonra ülke olarak birşeyler yapardı uluslararası bazda.Enazından bir final görürlerdi.

Ancak ben Messi konusunda ciddi şüphelere sahibim.Allah korusun olmasın da, sakatlanırsa yada ceza alırsa görebiliriz bunu en net.

Adem daha 17 yaşında. Oraya kimi alıcaklar gerçekten çok merak ediyorum.

Xavi ve Iniesta konusunda ekleyeceğim tek şey.Onlar ve diğerleri diye ayrılır pozisyonları.Gerard ve Lampard muhteşem oyuncular olabilir, ama abanarak dünyanın en güzel golleri atmak insanları dünyanın en özel futbolcuları yapmaz.Aksi olsa İngiltere milyon yıl sonra ülke olarak birşeyler yapardı uluslararası bazda.Enazından bir final görürlerdi.

Ancak ben Messi konusunda ciddi şüphelere sahibim.Allah korusun olmasın da, sakatlanırsa yada ceza alırsa görebiliriz bunu en net.

Gerrard - Essien dedim ben de ona istinaden. Kaç gol atarlarsa atsınlar Xavi ve Iniesta bir arada Gerrard ve Essien'den de iyidir bana kalırsa, EURO 08 ve bu sezon bunu ispatladılar. Filmin devamı gelecek sezona. ŞL finali Bernabau'da zaten. :f68.gif:

Nistelrooy - Beckham - Ronaldo'yu toplamda 150 milyon €'ya satmış olacak bu transfer de biterse United. :D Sir Alex'in bildiği vardır elbet kariyerinin son senelerinde böyle bir karar veriyorsa, geçen sezon lafı sokup satmamıştı Ronaldo'yu.

-------VDS

---Rio-----Vidic

Brown---------Evra

--Carrick--Scholes

Nani-----------Park

-Rooney--Berbatov

United 3 senedir şampiyon oluyor, 2 senedir final oynuyor ŞL'de. Bu kadro ile bile ne hedefleri varsa ona erişebilirler. Sir Alex'in bildiğinden sual olunmaz... :)

Bu arada Skyturkte simdi soyledi Real Madrid cildirdi diye. 94m Euro ya anlasilmis .Ronaldo Real de diyor.

Ronaldo'da o yaslarda oynamaya baslamadımı daha 17 yasında lafı bizim tsl için gecerli avrupa için degil bence antremanlarda yeterli görürse hiç dusunmeden koyar

Adem'de o kadar gelecek olduğunu düşünmüyorum. Yetenekli olabilir ama şu anda kesinlikle kaldıramaz.

Oğuz Serdar'ın dediği gibi Nani sağ açık olursa bence bi sol açık almaları lazım.

Helal olsun:007: ne paralar dönüyor yav piyasaya bak bizim bu takımlarla rekabet etmemiz imkanısz..:cool::cool:

Arkadaşlar, bu oyuncu abartıldığı gibi süper bir star olsaydı, M.United Şampiyon Kulüpler Kupasını alırdı. Ronaldonun bu maçta takımına ne faydası oldu? Bir gol dahi atamadı. Tam aksi, son derece egoist hareketleriyle, takımınıda oyundan düşürdü. Faydasından çok zararı oldu takımına. Bu adamın top ayağındayken, 5 yaşındaki çocuktan tut, Dünyadaki bütün futbolsever ile, karşısındaki rakip futbolcuya varıncaya kadar herkez, ne yapacağını biliyor. Top Messinin ayağındayken ne yapacağını kim bilebiliyor? Bu maçta, Messi'mi? Ronaldo'mu tartışmasına, Messi Ronaldoya futbol dersi vererek son noktayı koymuştur bence. Bu yüzden herkezin düşündüğünün tam aksine, M.United Ronaldodan kurtulmuştur..

Üst Alt