Ronaldo Barcelona ile uğraştı: "20 milyon!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldo Barcelona ile uğraştı: "20 milyon!"

Cevap: Ronaldo Barcelona ile uğraştı: "20 milyon!"

cristiano_copiefwefwef.jpg

Geldim beyler.

Bana bunlarla gelmeyin beyler. :D Yada gidip ikili mücadelede Ronaldo'nun düştüğü, Abidal'ın 5 işareti yapması falan. Komik çünkü. :D

Eğer bu tarz resimlerle Ronaldo'yu ezecekseniz, hatta yerin dibine sokacaksanız Hagi'nin de var öyle resimleri. Hatta Jardel'in karısının da. Hatta Kewell'ın eşinin de. Hatta Baros'un işerken çekilmiş resimleri de. Siz böyle yapıp dalga geçerseniz, bi fenerli gelip bu resimleri koyar, o zaman savunmamak gerekir. :D

Bana bunlarla gelmeyin beyler. :D Yada gidip ikili mücadelede Ronaldo'nun düştüğü, Abidal'ın 5 işareti yapması falan. Komik çünkü. :D

Eğer bu tarz resimlerle Ronaldo'yu ezecekseniz, hatta yerin dibine sokacaksanız Hagi'nin de var öyle resimleri. Hatta Jardel'in karısının da. Hatta Kewell'ın eşinin de. Hatta Baros'un işerken çekilmiş resimleri de. Siz böyle yapıp dalga geçerseniz, bi fenerli gelip bu resimleri koyar, o zaman savunmamak gerekir. :D

Haşa Ronaldo reise laf edeni vururum zaten.

Ronaldo bildiğin kıskanılıyor lan. Bıktım artık Ronaldo-Messi tartışmasından lakin gelip İnan gibiler sinirlerimi bozuyor, bir şey yazma ihtiyacı duyuyorum. :D

Olm Messi'yi öveceğim diye Ronaldo'yu küçültmeye gerek yok. Biz Ronaldoyu severik, en iyi o deriz ama onun ardına direk Messi'yi yazarız. Kuyruk acısı desem öyle bir şey de yok. Barça hem ManU'yu, hem Madrid'i kullanıp, arkasını dönüp yatıp uyudu. Ama ne bu sinir, ne bu Ronaldo antipatisi?

Adamın gülmesi, yürüyüşü, her konuşması bi olay oluyor Barça sempatizanları tarafından. Yapmayın, etmeyin. Özellikle İnan, sen deli etme beni daha fazla. 11. Halı Saha maçında rakipsin, ayağını kırar, eline veriririm vallah Tamer Gaptan'la beraber. :p

Neyse, öyle işte. :D

Olm siz anten misiniz nesiniz lan?Messi'nin lafı edilmedi burada.Ronaldo'nun neyini kıskanacağım ben tip olarak?Bildiğin şopar adam.Harbi boş konuşuyorsunuz farkında olmadan sıvıyorsunuz üstüne.Adam tipsiz işte.Hal ve hareketleri kıro,apaçi gibi bildiğin.Futbolunu konuşmuyoruz burada,anlamadan dinlemeden dalmayın konuya.:asd:Tamer senin yaklaşımına ben...Ronaldo olacak deseler baş apaçi olurmuşum.Niye apaçi olayım olm?Real Madrid'in sol açığı olsam,dünyanın en pahalı futbolcusu olsam,yılda 10 küsür milyon kazansam niye apaçi olayım ki,istediğim hatunu götürürüm.Ronaldo kendiliğinden apaçi zaten.Tipsizliğini de parası ve konumuyla kapatıyor işte.

O verdiği pozun apaçilikle ne ilgisi var olm onu açıklasanıza bi?

Olm siz anten misiniz nesiniz lan?Messi'nin lafı edilmedi burada.Ronaldo'nun neyini kıskanacağım ben tip olarak?Bildiğin şopar adam.Harbi boş konuşuyorsunuz farkında olmadan sıvıyorsunuz üstüne.Adam tipsiz işte.Hal ve hareketleri kıro,apaçi gibi bildiğin.Futbolunu konuşmuyoruz burada,anlamadan dinlemeden dalmayın konuya.:asd:Tamer senin yaklaşımına ben...Ronaldo olacak deseler baş apaçi olurmuşum.Niye apaçi olayım olm?Real Madrid'in sol açığı olsam,dünyanın en pahalı futbolcusu olsam,yılda 10 küsür milyon kazansam niye apaçi olayım ki,istediğim hatunu götürürüm.Ronaldo kendiliğinden apaçi zaten.Tipsizliğini de parası ve konumuyla kapatıyor işte.

Barca'da oynasa bu laflar edilmeyecekti ama. Hatta en yakışıklı futbolcu seçilecekti :asd:

Okan fazla kasıyorsun, Ronaldo'yu savunayım diye... :) Takılma bu kadar; "apaçiyse apaçi size ne" de ama apaçi değil deme...

Barca'da oynasa bu laflar edilmeyecekti ama. Hatta en yakışıklı futbolcu seçilecekti :asd:

Barça'da oynamasını geçtim, ManU'da oynarken Messi mi Ronaldo mu tartışmalarının çıktığı ilk yıllarda Messi bence gelmiş geçmiş en iyi topçu dese, şuan taraftarlarca en iyi Ronaldo ilan edilecekti.

Manchester United

Ödül

• 2004 Avrupa Futbol Şampiyonası Turnuva Takımı
  • FIFPro Yılın Özel Genç Futbolcusu: 2004–05, 2005–06
  • Yılın Portekizli Futbolcusu: 2006–07
  • UEFA Yılın Takımı: 2003–2004, 2006–07, 2007-08
  • FIFPro World XI: 2006–07, 2007–08
  • İngiltere Yılın Genç Futbolcusu Ödülü: 2006–07
  • PFA Players' Yılın Futbolcusu: 2006–07, 2007–08
  • PFA Fans' Yılın Futbolcusu: 2006–07, 2007–08
  • PFA Yılın Futbolcusu|PFA Yılın Premier Lig Takımı: 2005–06, 2006–07, 2007–08, 2008–09
  • Futbol Yazarları Derneği Yılın Futbolcusu Ödülü: 2006–07, 2007–08
  • Barclays Sezonun : 2006–07, 2007–08
  • Premier League Ayın Futbolcusu|Barclays Ayın Futbolcusu: Kasım 2006, Aralıkr 2006, Ocak 2008, Mart 2008
  • Barclays Golden Boot: 2007–08
  • Barclays Merit Ödülü: 2007–08
  • Avrupa Altın Ayakkabı Ödülü: 2007–08
  • UEFA Kulüp Futbol Ödülleri#En İyi Forvet: UEFA Yılın Forveti: 2007–08
  • UEFA Yılın Kulüp Futbolcusu: 2007–08
  • FIFPro World Player of the Year: 2007–08
  • Ballon d'Or: 2008
  • FIFA World Player of the Year: 2008
  • FIFA Yılın Takımı: 2008

Ronaldo...

Beyler...

En büyük Real...

hani bi de şöyle bişey var bu adamlar niye bunu tartışıyor ? size giren çıkan ne ? :D en büyük MUSTAPHA SHARP,hadi kaçtım ben yarın görüşürüz Tamer ve İnan.

Ronaldo Real Madrid'e değil Barcelona'ya gelmiş olsaydı şuankinin yarısı kadar başarılı olmuş olamazdı. Gerçi başarısı falan yok ortada ama istatistiklerinden bahsediyorum. FC Barcelona'nın ayağındaki topu durdurmaya kalkan adam başarısız olur.

Okan fazla kasıyorsun, Ronaldo'yu savunayım diye... :) Takılma bu kadar; "apaçiyse apaçi size ne" de ama apaçi değil deme...

Hayır aga, adamın tipinin ve yaşam tarzının bu kadar ön planda olmasına anlam veremiyorum. Mesela bu resim için ''aha işte apaçi'' diyen tiplerin hepsi Barça'lı ve Puyol/Pique ikilisinin resimleri çıktığında ahaha çok komik lan diyen tipler. :D

Üst Alt