Ronaldo Khedira'nin manitasi keserse | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldo Khedira'nin manitasi keserse

Cevap: Ronaldo Khedira'nin manitasi keserse

Mourinho : 'Öğlum ne bakıyon yan yan kıza, o Khedirayın manitası' diyor galiba.:asd:

Bunlarin yasami da yasam degil yahu. Ingiltere'de ortaya cikmisti olay. Her kes bir birinin sevgilisini ve ya karisini ayarliyor kendisine. Bu haberden sonra Khedira'ya ne demisler ben en cok onu merak ediyorum. :) Sonucta Khedira tamamen farkli kulturden, boyle olaylari kabullenemez.

Bunlarin yasami da yasam degil yahu. Ingiltere'de ortaya cikmisti olay. Her kes bir birinin sevgilisini ve ya karisini ayarliyor kendisine. Bu haberden sonra Khedira'ya ne demisler ben en cok onu merak ediyorum. :) Sonucta Khedira tamamen farkli kulturden, boyle olaylari kabullenemez.

Senin manıtan olduğunu bilmiyorduk demişlerdir hocam, güzel kıza bakmak yasak değilki demişlerdir.:D

Bu kız her gün antremana falan gelirse bunlar küme düşer,direkt transa geçmişler :lol:

Allah gözünü doyursun len Ronaldo, arkadaş markadaş dinlemiyor herif valla öyle bi bakıyoki versen götürecek yani arkadaşımın aşkı demeyip:D

Khedira Alman sayilir :) Bunlar entel oluyor zamanla, alisiyor. Problem yok kardes, güzele bakmak sevaptir filan demistir.

Üst Alt