ronaldo luis nazario de lima | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
paolo maldini: "bugüne kadar gördüğüm en iyi iki oyuncu maradona ve ronaldo dur"

zinedine zidane: "Ronaldo rüyamda bile yapamayacağım hareketleri yapıyor."

raul: "antremanlarda bazen dalıp ronaldo'yu seyrediyorum"

gördüğüm açık ara en yetenekli, en büyük futbolcudur kendisi. sağlıklı olarak futbol oynadığı 5 yılın 3'ünde fifa yılın futbolcusu 2 defa da ballon d'or ödülünü kazanmıştır. hala fifa yılın futbolcusu ödülünü en genç kazanan isimdir.

Cevap: ronaldo luis nazario de lima

İyi futbolcudur dünyanın en iyi 2 futbolcusundan biridir ama bana göre bir Messi değildir ama böyle giderse tarihe adını altın harflerle yazdıracak ve Eusebio'dan sonra bir büyük yıldız daha Portekiz'liler için gurur kaynağı olacaktır.

Hocam söz konusu Brezilyalı forvet olan ronaldo .

İyi futbolcudur dünyanın en iyi 2 futbolcusundan biridir ama bana göre bir Messi değildir ama böyle giderse tarihe adını altın harflerle yazdıracak ve Eusebio'dan sonra bir büyük yıldız daha Portekiz'liler için gurur kaynağı olacaktır.

C.R ile karistirdin Mert, brezilyalidan bahsediliyor burda :D

Hocam bu Brezilyalı Ronaldo. ;)

Ama gerçekten çok büyük bir keyifti Ronaldo'yu izlemek.

Günümüzde izlediğimiz ronaldinho, ronaldo vs. hareketlerinin hepsini Ronaldo luis çıkarmıştır. Gol atmak konusunda guizaya 1 puan ronaldoya 1000 puan

Ulan fena tongaya düştük eyi mi :D

Neyse bu Ronaldo için yorumumu yapayım 2002 Dünya Kupası'nda milli takımımızın kupa hayallerini yıkmıştır ama kendisi bir efsanedir.

Aklım hala Celta maçında...

Tüm Celtalıları çalımlayıp attığı golü tekrar tekrar izlerim...

Ayrıca O Pis burunuda unutmadık...

Bkz:2002 Dünya Kupası Yarı Final Maçı Türkiye-Brezilya...

Zidane'ın kendisini küçümsediği olay. Bkz. Ronaldo Zidane'ı rüyasında bile göremez.

Zidane'ın kendisini küçümsediği olay. Bkz. Ronaldo Zidane'ı rüyasında bile göremez.

Zidane'ın kendi söylemidir o. Ronaldo'nun yaptığı hareketleri rüyamda bile göremem diye. Daha iyi futbolcudur Ronaldo. Maradona'yı izlemedim bilmem ama Ronaldo'yu adam akıllı izleyen adam başka isim vermez. Veremez. İçi acır. İlk sakatlığından önce izlenmişi daha makbuldür.

Göbekli deyip durmayın ayrıca yahu... O sakatlıklardan sonra yürümesi mucizeydi herif döndü dünya kupası aldırdı. Sonraki dünya kupasında da ronaldinho'nun 5 katı katkı yaptı o göbekli haliyle. Ki ronaldinho o dönem dünyanın en iyisiydi(yersen...). Dunga bu kupaya alsa Messi'yi de yer ama neyse:D

rıdvanın hergün hatırlatması sebebiyle 2 gündür aklımdan çıkmıyor ronaldo... her programda

"kendi adıma konuşayım; ben bir maradonayı gördüm. sonra ronaldo. brezilyalı olan. çok farklı futbolcuydu sonra bir ara kayboldu(!). artık messi var. şimdikilerin hepsinden ayrı" diyor.

her ne kadar "bir ara kayboldu" diyerek cahilliğini belli etmiş olsa da ronaldo'yu hatırlattığı için saygı duydum adama.

bir de hemen kıyaslamak geliyor aklıma; Rivaldo-Ronaldo, Kaka-Luis Fabiano

arada inanılmaz bir klas farklı var. neyse ki ilkini doya doya görme şerefine nail olduk...

Üst Alt