Rosicky ve Arshavin’i mi İstedik? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky ve Arshavin’i mi İstedik?

Cevap: Aslan'ın Bitmeyen Aşkı Arshavin!

Arshavin hem 2.forvet olarak oynar,hem 10 numara oynar hemde sol açık oynar.Öyle az buz da değil.Orjinal mevkisi gibi iyi oynar hepsinde.

İleride top tutar,

Gol atar,

Asist yapar,

Hızlı,teknik bir oyuncu.

Aynı zamanda soğukkanlı,baroş gibi ayağına dolamaz topu.

Ve en önemlisi İngiltere tecrübesi var adamın.Rosicky e gelsin diyip Arshavin e gelmesin diyorsanız,yapacak yorum yok.

Gelirse her türlü katkı verir.

bence sag kanadda engin ismi on plana cikabilir. sol kanada solak bir hyis lazim

Cevap: Aslan'ın Bitmeyen Askı Arshavin!

Arsenal'in 10 numarası falan da değil bu adam.

Bence sen futboldan anlamıyosun .

Arshavine dandik kalitesi yok diyen adama bişey diyemem ben .

Tartışılmaz Rus futbolunun son zamanlarda yetiştirdiği en büyük yetenek diyebilirim . Pavluychenko ile birlikte .

Buraya gelsin tek başına dağıtır .

Arshavin sürekliliği olan bir adam değil. Play off ları bile kaldıramaz bence. Yaşı da geçiyor.

Bakın kötü adam değil ama Galatasaray o kanada çok daha iyisini almalı şu aşamada. (Keita-Podolski-istikrarlı bir Quaresma gibi)

hagi de barcada oynamiyordu hrbolar [kroyf denen derdo yuzunden galiba]

arsenale bakmayin adam iyi topcu mu iyi topcu BITTI GITTI

nereye oynuyor be arshavin, arshavin bugün iyi adam olsaydı eski takımı çağırırdı hemen.

bitmiş adam, ne arshavini.

Arsenalin kaç maçını izlediniz.

Berbat herifin teki.

Riera vari adamlar istemiyorum yeter

Gidip alper potuğu alsaydınız

Bence sen futboldan anlamıyosun .

Arshavine dandik kalitesi yok diyen adama bişey diyemem ben .

Tartışılmaz Rus futbolunun son zamanlarda yetiştirdiği en büyük yetenek diyebilirim . Pavluychenko ile birlikte .

Buraya gelsin tek başına dağıtır .

Sen anlıyorsun. Pavluychenko ve Arshavin'e bunları diyorsan ben anlamıyorum, sen anlıyorsun.

Aldığı 10 topun 11'ini yanlış kullanan, her maç 8-10 kez ayağının altından topu kaçıran, Her zaman sorumluluk almaktan çekinen, sahada uyuşuk uyuşuk gezinen bir adama iyi demem. Diyemem.

Zaten alınamaz. Arsenal'in en fazla maaş alan 2-3 oyuncusundan biri. 10 küsür milyon sterlin bonservisi var. Ocak ayında Zenit'e yolcu büyük ihtimalle.

kewell muhabbetine döner.

1 sene oynar ondan sonra fıs.

Sonra milyon dolarlar kazanır, ama tribündeki zavallılar aç gezer ama 1 sene oynadı ya hemen i love you deriz.

ulan bende gidiyim bir şirkette bir sene varımı yoğumu koyayım çalışayım, ondan sonra 3 sene yatıyım hastalanıyım bana bir tane adam 5 kuruş vermez.

Ne kadar cahil cüheyla bir toplumuz ya.

Askere gitmeden önce diyordum ki arkadaş bu ülke bu kadar salak olamaz.

Askere gittikten sonra anladım ki Aziz Nesin az demiş. En az %90'ı s.alk bü ülkenin

Kendi insanını bu kadar hor gören bir ülke daha görmedim ben.

Sanki Yabancı kurtaracak seni.

Atatürk dahi demiş " beni TÜrk hekimlerine emanet edin" diye.

Sen git hala arshavini almaya bak, Alper için 5 milyon çok de.

Bu arada kimse bana Melo , Eboue örneklerini vermesin.

Melo alınırken kumar oynandı. Ki daha söylüyorum, bu takım iyiyken melo iyi, kötüyken tüm takımı agresifliği ile bitirir.

Eboue desen son 4-5 maçtır hava buldu.

Riera zaten fos çıktı.

Selçuk ile zaten Adnan Polat yönetimi anlaştı ve bonservis verilmedi. Elmander ile de aynen. Bunlar mı başarı? 2 taş attın bir tanesi kumar , tuttu. Bu mu başarı?

Muslera'nın gelmesine sebep basiretsiz Lazio yönetimi. Basiretli olsalardı Cana'nı almazlardı.

Yani şimdi bir Eboue ve bir Muslera transferini yapmış yönetim çook başarılı öyle mi?

Arkadaş yönetim değil, Fatih Terim başarılı.

5 tane adam konuşuyor kulüpte

1- Fatih Terim

2- Ünal Aysal

3- Adnan Öztürk

4-Aburrahim Albayrak

5- Ali Dürüst (!)

5 i de farklı şey söylüyor.

Bu ne be.

Nesi başarılı bu yönetimin?

Alınan bütün transferleri Fatih Terim adam etmeseydi gerçek yönetimin yüzünü görürdünüz.

Milyon eurolar verilmeye razı olunan Reyesi getirmek için her türlü fedakarlığı yapıyorsun. Ama iş yerli oyunculara gelince yok bonservisi fazla yok değmez.

Neyi değmez ya? Senin hocan adamı istemiş. Eğer bu adam reyes'i istemeyip bu adamı istiyorsa gidip alacaksın. Yok öyle fazla bu para demek.

Televizyonlarda ahkam kesmeyi biliyorsun, Fatih hoca istesin yeter ki diye.

Ne oldu?

Memlekette adam gibi olan tüm futbolcular diğer takımlara gitti.

Bir de bencilin teki amrabat muhabbetine kulübü zora sokuyorsunuz. YOk telefon ettik , yok konuştuk. O kadar kurumsallıktan bahsedeceklerine yazılı profösyonel kulüpler arası mutabakat vardır.

Bu işler sözle olmaz.

Sonra herkes çıkmış aman başkan canım başkan!

Başkana gelene kadar 4-5 tane ağız var bu kulüpte! Neyi başarılı bu yönetimin?

Ne yapacağını bilmediğin bir melo, kazım, riera, transfer sezonuna yaklaşınca 2 maç oynayan baros, avrupaya gidememize sebep takımı protesto eden hakan balta, elinde sigarası dolaşan ayhan.

Bu mu kurumsallık? Bu mu iyi yöneticilik?

Önce şu takımı düzeltin, bir tarafı delik pantolonla dolaşmaya benziyor kazım baros hakan balta ile oynamak.

Önden güzel gözüküyor ama arkada k.ç tarafı delik...

kewell muhabbetine döner.

1 sene oynar ondan sonra fıs.

Sonra milyon dolarlar kazanır, ama tribündeki zavallılar aç gezer ama 1 sene oynadı ya hemen i love you deriz.

ulan bende gidiyim bir şirkette bir sene varımı yoğumu koyayım çalışayım, ondan sonra 3 sene yatıyım hastalanıyım bana bir tane adam 5 kuruş vermez.

Ne kadar cahil cüheyla bir toplumuz ya.

Askere gitmeden önce diyordum ki arkadaş bu ülke bu kadar salak olamaz.

Askere gittikten sonra anladım ki Aziz Nesin az demiş. En az %90'ı s.alk bü ülkenin

Kendi insanını bu kadar hor gören bir ülke daha görmedim ben.

Sanki Yabancı kurtaracak seni.

Atatürk dahi demiş " beni TÜrk hekimlerine emanet edin" diye.

Sen git hala arshavini almaya bak, Alper için 5 milyon çok de.

Bu arada kimse bana Melo , Eboue örneklerini vermesin.

Melo alınırken kumar oynandı. Ki daha söylüyorum, bu takım iyiyken melo iyi, kötüyken tüm takımı agresifliği ile bitirir.

Eboue desen son 4-5 maçtır hava buldu.

Riera zaten fos çıktı.

Selçuk ile zaten Adnan Polat yönetimi anlaştı ve bonservis verilmedi. Elmander ile de aynen. Bunlar mı başarı? 2 taş attın bir tanesi kumar , tuttu. Bu mu başarı?

Muslera'nın gelmesine sebep basiretsiz Lazio yönetimi. Basiretli olsalardı Cana'nı almazlardı.

Yani şimdi bir Eboue ve bir Muslera transferini yapmış yönetim çook başarılı öyle mi?

Arkadaş yönetim değil, Fatih Terim başarılı.

5 tane adam konuşuyor kulüpte

1- Fatih Terim

2- Ünal Aysal

3- Adnan Öztürk

4-Aburrahim Albayrak

5- Ali Dürüst (!)

5 i de farklı şey söylüyor.

Bu ne be.

Nesi başarılı bu yönetimin?

Alınan bütün transferleri Fatih Terim adam etmeseydi gerçek yönetimin yüzünü görürdünüz.

Milyon eurolar verilmeye razı olunan Reyesi getirmek için her türlü fedakarlığı yapıyorsun. Ama iş yerli oyunculara gelince yok bonservisi fazla yok değmez.

Neyi değmez ya? Senin hocan adamı istemiş. Eğer bu adam reyes'i istemeyip bu adamı istiyorsa gidip alacaksın. Yok öyle fazla bu para demek.

Televizyonlarda ahkam kesmeyi biliyorsun, Fatih hoca istesin yeter ki diye.

Ne oldu?

Memlekette adam gibi olan tüm futbolcular diğer takımlara gitti.

Bir de bencilin teki amrabat muhabbetine kulübü zora sokuyorsunuz. YOk telefon ettik , yok konuştuk. O kadar kurumsallıktan bahsedeceklerine yazılı profösyonel kulüpler arası mutabakat vardır.

Bu işler sözle olmaz.

Sonra herkes çıkmış aman başkan canım başkan!

Başkana gelene kadar 4-5 tane ağız var bu kulüpte! Neyi başarılı bu yönetimin?

Ne yapacağını bilmediğin bir melo, kazım, riera, transfer sezonuna yaklaşınca 2 maç oynayan baros, avrupaya gidememize sebep takımı protesto eden hakan balta, elinde sigarası dolaşan ayhan.

Bu mu kurumsallık? Bu mu iyi yöneticilik?

Önce şu takımı düzeltin, bir tarafı delik pantolonla dolaşmaya benziyor kazım baros hakan balta ile oynamak.

Önden güzel gözüküyor ama arkada k.ç tarafı delik...

Şakamısın ?

Berk, Galatasaray'a soylediklerin biraz ağır değil mi reyiz ?

Bu takım geçen sene küme düşüyordu, şimdi şampiyonluğa oynuyoruz. En az gol yiyen takımız, Hakan Balta bile eski haline dondu. Neden boyle yapıyorsun ? Yonetime şu an için başarısız diyemezsin, takımın havasını değiştirmeyi başardılar en azından.

Sezon başında bende yonetimden umudu kesmiştim [sozlerin tutulmamasından dolayı] ama rayına girdiğini gordum bazı şeylerin, bundan sonra ancak iyiye gider Galatasaray.

Arshavin gel lan yılbaşında dansöz oynatıp göbeğinden şampanya içicem lan yeterki sen gel.

Üst Alt