Rosicky ve Arshavin’i mi İstedik? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky ve Arshavin’i mi İstedik?

Cevap: Aslan'ın Bitmeyen Aşkı Arshavin!

sevgili berk,

melo juventustan appiah gibi yedek oyuncu olarak gelmedi son iki sezon juvenin orta sahasında banko oynayan adamı aldık.

adamın sakatlık yaşayıp kaçırdığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor oyuna 11 de başlamayıp sonradan girdiği maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor son iki sezon istatistiğinde yani juventusta.

şimdi melo kumar mı yani?

Mesut ciddi ciddi cevap vermiş :asd:

sevgili berk,

melo juventustan appiah gibi yedek oyuncu olarak gelmedi son iki sezon juvenin orta sahasında banko oynayan adamı aldık.

adamın sakatlık yaşayıp kaçırdığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor oyuna 11 de başlamayıp sonradan girdiği maç sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor son iki sezon istatistiğinde yani juventusta.

şimdi melo kumar mı yani?

Arshavin iyidir.Bu sezon ki performansına bakarsak bu sezon bende beğenmedim ama Arsenal'e geldiği ilk dönemindede seyretmiştim o zamanlar estiriyordu. Yanılmıyorsam devre arası transferle gelmişti Arsenal'e(Yanılıyor olabilirim)

Birde Arshavin'in yüksek maaş aldığından bahseden arkadaşlar vardı.Arshavin'in bir röportajını hatırlıyorum yönetimi bayağı bir eleştiriyordu.Bu maaşını vergisiz olarak alacağını düşünüyormuş fakat yaptığı anlaşmada vergiyi kendisinin ödemesi gerekiyormuş menajerinin o konuda kendisini uyarmadığından filen bahsetmişti.İngiltere'de yanılmıyorsam %40 civarı olması lazım(Avrupa'da 30-50 arası değişiyor)bu vergi oranı bizde ise %15.Arshavin orda yüksek maaş alıyor olabilir ama yarıya yakını geri vergiye gidiyor.

Arshavin iyidir.Bu sezon ki performansına bakarsak bu sezon bende beğenmedim ama Arsenal'e geldiği ilk dönemindede seyretmiştim o zamanlar estiriyordu. Yanılmıyorsam devre arası transferle gelmişti Arsenal'e(Yanılıyor olabilirim)

Birde Arshavin'in yüksek maaş aldığından bahseden arkadaşlar vardı.Arshavin'in bir röportajını hatırlıyorum yönetimi bayağı bir eleştiriyordu.Bu maaşını vergisiz olarak alacağını düşünüyormuş fakat yaptığı anlaşmada vergiyi kendisinin ödemesi gerekiyormuş menajerinin o konuda kendisini uyarmadığından filen bahsetmişti.İngiltere'de yanılmıyorsam %40 civarı olması lazım(Avrupa'da 30-50 arası değişiyor)bu vergi oranı bizde ise %15.Arshavin orda yüksek maaş alıyor olabilir ama yarıya yakını geri vergiye gidiyor.

Sadece Arshavin'den mi vergi alınıyor.

Cevap: Bitmeyen Arshavin Aşkı!

Yetenek kalite demek değildir. Arshavin yetenekli ama kaliteli değil. Aydın Yılmaz da yetenekli, Özer de.

anlamadim bu kriterleri. peki arsavinin hammaddesi nasil? dokusunda puruz var mi?

gecelim bu isleri can khardesim. arsavin bu ligin kalitesinin ustunde bir adam midir, cevabini verirsen seviniriz [ailecek]

anlamadim bu kriterleri. peki arsavinin hammaddesi nasil? dokusunda puruz var mi?

gecelim bu isleri can khardesim. arsavin bu ligin kalitesinin ustunde bir adam midir, cevabini verirsen seviniriz [ailecek]

Ne anlamda baktığına bağlı. Beni geldiği günden beri televizyon başında sinir krizlerine sokan Arshavin ikinci bir Elano vakası olur ki Elano benzetmesi pek de doğru değil. Arshavin hızlı oynayan, sürekli koşan, yer değiştiren, seri paslarla oyun oynayan Arsenal'e hiç uymadı. Arsenal'e gelmeden önceki hâlini hiç izlemedim. Ama o dönemdeki övülen oyununa ancak Hiddink'in oynattığı şekilde dönebilir. Arshavin koşmasın, sorumluluk almasn onun etrafında oynayan 9 kişi koşsun, pres yapsın o işi bitirsin diyorsan Arshavin bu ligde birşeyler yapar ancak o 9 kişinin kötü oynadığı maçlarda eleştirilecek ilk isim de haklı olarak Arshavin'dir.

Valla ben ne zaman izlediysem Arsavin takimin parcasiydi, savunma falan yapmasa da. Bazen tembel evet ama kaleye dikine gitmesi, top kontrolu, sutlari falan tam bizim ihtiyacimiz olan qualitiler. Arsenalde de futbolu beyniyle oynamaktan aciz walcott ve gervinho gibi adamlar var, arsavini 10 kere tercih ederim o adamlara.

Arshavin'e kalitesiz diyen çarpılır . Formsuz diyebilirsin ama kalitesiz diyemezsin . Hagi de R.Madrid'e Barcelona'ya gittiğinde 11e girmekte zorlanıyordu . O'na da bir çok spor medyası maymunu bitik demişti [O zamanlar futbolcu yorumlamak bu kadar ayağa düşmemişti tabii internet yoktu vs]

[video=youtube;feH_PSKxxRE]https://www.youtube.com/watch?v=feH_PSKxxRE&feature=related[/video]

[ Sori for dı apaçi miyuzik ]

Bu arada Arshavin Arsenal'den önce Zenit'i Yueyfı şampiyonu yapmıştır .

Bizim yere göğe sığdıramadığımız Arda , Arsenal'i rüyasında bile göremezken , Arşo transfer olmuştur .

Çok çok iyi maçlar da çıkartmıştır ama genel olarak tutturamamıştır Arsenal'de . [Biliyoruz da konuşuyoruz]

Arsenal gibi bir sezonda 245 oyuncu ile rotasyon yapan bir basketbol takımında tutunmak zordur zaten . Ayrıca EPL'e de tutunamamış olabilir .

Alex 5 senedir istatistikler açısından istikrarlı bir şekilde katkı sağlıyorsa , [ ki Alex Arsenal'in 279 kişilik kadrosuna bile giremez]

Arşavin , Hagi etkisi yaratır , net .

Cold blooded asassin .

Arshavin ve Krezhakov'u yanlış hatırlamıyorsam Zenit'te izlemiş ve hayran olmuştum. Her ikisini de alsak nasıl olur ki?

Kardeşim ben bu ligde Arshavin kalitesinde bir kanat oyuncusu geldiğini görmedim .

Keita , podolski diyolar .

Arshavin sadece formsuz bu yıl .

Oda fabregas , nasri gibi oyuncularında ayrılmasında bi etken .

Çoluk çocukla topa çıkıyo . Arshavin tek başına dağıtır ki bu kadromuza cuk diye oturur .

Yaş 30 ayağı çekiyosunuz hala adam tek başına liverpoolu dağıtmıştı .

28 yaşındaydı sanırım o yılda .

Çok mu genç 28 ?

kanadi bosver gardener kardes adami direk elmanderin arkasinda oynaticaz gor bakalim sen showunu. barosa tercih ederim yeani

Burda adami begenmeyenler var inanilir gibi degil ama zaten Gelmez Chelsea ciddi sekilde ilgileniyor,Tottenham'da teklif sunmus yoksada Zenit ve Anzhi pusuda yatiyor.

Beyler benim son izlediğim maçlarda resmen dökülüyordu.Fizik olarak çok düştü son 1 senede

Üst Alt