Rosicky ve Arshavin’i mi İstedik? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky ve Arshavin’i mi İstedik?

a2c3eandrey-arshavin-02.jpg

Sezon başında ciddi şekilde Galatasaray’ın gündemine gelen Andrey Arshavin, Arsenal’de kendi isteğiyle...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Aslan'ın Bitmeyen Askı Arshavin!

onu hem istiyorum. hem istemiyorum.

istemiyorum;

1- burayi kucumseyerek gelecek.(bkz: riera, eboue*sonradan benimsedi)

2- senelik 3 milyonun altinda sozlesme isteyecegini sanmiyorum. ve uzun kontrat ister.

3- dolayisiyla kolayca yolabilecegi qatar klubu havasinda olucak.

4- yasi ilerledi. sik sakatliklar yasiyor.

5- son senelerde cok agir sakatliklar yasadi. sakatliktan donusleri uzun surdu.

6- ve sakatlik donuslerinde hic cekilmiyor. suan arsenalde sacmaliyor cogu mac mesela.(yerine gervinho transferi oldu)

7- takimin yuksek olan yas ortalamasini daha da yukseltiyor. (suan yas ortalamasi 27)(ligin en yasli 4. takimiyiz)

8- dolayisiyla kisa vadeli olacagi kesin. kisa vadede bu kadar yuksek maliyetin altina girmek her acidan risk olur.

9- ve gene yuksek maliyeti nedeniyle yedek oturmak gibi bir luks yok. 6 yabancidan kimi kesiceksin? ilk akla gelen baros. veya elmander.

istiyorum:

1- futbolcu kalitesi tartisilmas.

2- dusuk maliyeti kabul eder.(olm kizmayin lan kadroda acaip yuksek maasli oyuncular var.)

Hay başınıza 20 yaşındaki Alper Potuk düşsün sizin , Ümraniyespor'u FM'de şampiyonlar ligi şampiyonu yapmadan bilgisayarını kapatmayan FİFA Manager gençliği .

Arshavin gelmesin . Hah .

30 yaşındaymış da Arshavin ?

Hadi oradan .

Şu karşılaştırmayı bi yaptırtmayın arkadaş yaa .

Ulan Hagi 19 yaşında mı geldi bu takıma ? Kimsenin rüyasında bile göremeyeceği başarıları bizlere yaşatmadı mı ?

Arshavin 30unda gelse en az 3 sene , rahat rahat 4 sene , biraz zorlarsa 5 sene oynar .

Sen daha ne gonuşuyon FM boyz ?

Bana yaş argümanıyla gelme FM boyz .

Para argümanıyla da gelme . Neymiş para için geleceemiş . ha ha .

Bedava mı oynasın adam ? M.Sarp yıllık 1.5 m € alırken , Arsenal'in 10 numarası 1.75'e mi imza atsın dilo ? Spor Toto Türksel Süper Şike Ligi'ne ?

Karakteri sağlamsa , bu adam GS'ı uçurur .

Zaten alamayız da , bir ihtimal diye söylüyorum .

Hay başınıza 20 yaşındaki Alper Potuk düşsün sizin , Ümraniyespor'u FM'de şampiyonlar ligi şampiyonu yapmadan bilgisayarını kapatmayan FİFA Manager gençliği .

Arshavin gelmesin . Hah .

30 yaşındaymış da Arshavin ?

Hadi oradan .

Şu karşılaştırmayı bi yaptırtmayın arkadaş yaa .

Ulan Hagi 19 yaşında mı geldi bu takıma ? Kimsenin rüyasında bile göremeyeceği başarıları bizlere yaşatmadı mı ?

Arshavin 30unda gelse en az 3 sene , rahat rahat 4 sene , biraz zorlarsa 5 sene oynar .

Sen daha ne gonuşuyon FM boyz ?

Bana yaş argümanıyla gelme FM boyz .

Para argümanıyla da gelme . Neymiş para için geleceemiş . ha ha .

Bedava mı oynasın adam ? M.Sarp yıllık 1.5 m € alırken , Arsenal'in 10 numarası 1.75'e mi imza atsın dilo ? Spor Toto Türksel Süper Şike Ligi'ne ?

Karakteri sağlamsa , bu adam GS'ı uçurur .

Zaten alamayız da , bir ihtimal diye söylüyorum .

Arshavin'in kaç maçını izledin ?

Otuzlu yaslarda biri alinacaksa bari Ujfalusi, Elmander gibi duzenli olarak takiminda yer bulan, istikrarli birini alalim. Boyle devamli sakatlik, form dusuklugu falan yasayan oyuncular ayni sorunlari burda da yasiyor.

Cevap: Aslan'ın Bitmeyen Aşkı Arshavin!

arshavinin kalitesi tekniği oyun zekası tartışılır hale gelmişse gerçekten bu forumda kötü şeyler oluyor demektir.zaten alamayız ama alırsakta takımı 2 level atlatır.

Kalitesine diyecek yok da sakatlık sorunu olan adam gelmesin. Stopersiz kaldık, santraforsuz kaldık aklınız başınıza gelmedi mi hala? Rehabilitasyon merkezi mi burası?

uhud savasinin yilmaz fatihi veli xhardesime katiliyorum

arshavin gral bir topcudur. elmanderin arkasinda oynayacak yegane adamlardandir. arsenalde kotu oynadi diye adami asmayin, eboueyle de tayshaun geciyolardi orda. arshavin gelirse banko sov yapar

keske su olcani alabilsek, belki sezer badur faul cikarir da aliriz

engin - arshavin - olcan

elmander

iyi bir hucum hatti [dogrusu]

Olcan konusunda aynı fikirde değilim zaten Trabzonla anlaştı. Arşi konusunda hem fikiriz dağıtır.

uhud savasinin yilmaz fatihi veli xhardesime katiliyorum

arshavin gral bir topcudur. elmanderin arkasinda oynayacak yegane adamlardandir. arsenalde kotu oynadi diye adami asmayin, eboueyle de tayshaun geciyolardi orda. arshavin gelirse banko sov yapar

keske su olcani alabilsek, belki sezer badur faul cikarir da aliriz

engin - arshavin - olcan

elmander

iyi bir hucum hatti [dogrusu]

Sezon başındaki kadar istekli değilim kendisi hakkında ama en azından takımımızdaki yaratıcı ve klas oyuncu eksikliğini kapatabilir.

Üst Alt