Rotamız G.Birliği | M.Pektemek ve O.Şam 'a kanca | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rotamız G.Birliği | M.Pektemek ve O.Şam 'a kanca

Kadrosunu güçlendirmek isteyen G.Sarayımız, G.Birliği’nin iki genç yeteneği Orhan Şam ve Mustafa Pektemek’e kanca attı.

Ara transferde kadrosunu güçlendirmek isteyen G.Sarayımız, G.Birliği'nin iki genç yeteneği Orhan Şam (23) ve Mustafa Pektemek'e (21) kanca attı. Sarı-kırmızılı yönetim, daha önce de gündemine aldığı savunmanın hem sağında, hem de göbeğinde oynayabilen Orhan Şam ve hücum oyuncusu Mustafa Pektemek için Ankara kulübüne, 3 milyon euro artı Alparslan (21) ve Serkan Çalık'ı (23) bonservisiyle birlikte vermeyi teklif etti. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav'ın önümüzdeki günlerde kesin kararını vermesi bekleniyor.

Kaynak: Türkiye

Cevap: Rotamız G.Birliği | M.Pektemek ve O.Şam 'a kanca

Orhan ŞAM eski gözağrımızdır bizim.Sağ bekte izledim onu ama asıl yeri stoper olması lazım bildiğim kadarıyla.

Mustafa Pektemek'i alalim birakin Sercan'i Gokhan'i :)

Orhan şam düz bi oyuncu gelmesini istemem ama pektemek yanında bi de sercan gelecek 10 yılımız kurtulur

Mustafa nedir ne değildir bilmiyorum ancak o kadar forum'da adı geçiyor ki gol krallığı listesine bir göz attım göremedim, nedir aceba bu genç arkadaşın özelliği ?

Sercan'ı beğenmiyordum ama süratli ve top sürme kabiliyeti var en azından, Mustafa'nın özelliği nedir ?

Mustafa nedir ne değildir bilmiyorum ancak o kadar forum'da adı geçiyor ki gol krallığı listesine bir göz attım göremedim, nedir aceba bu genç arkadaşın özelliği ?

Sercan'ı beğenmiyordum ama süratli ve top sürme kabiliyeti var en azından, Mustafa'nın özelliği nedir ?

Gol Krallığı

Oyuncu Attığı Gol Oynadığı Maç

Ariza Makukula 13 14

Harry Kewell 9 16

Julio Cesar Souza 9 17

Alex De Souza 7 13

Andre Moritz 7 16

Shabani Nonda 7 12

Daniel Guiza 7 14

Gustavo Colman 7 16

Deivson Rogerio Bobo 6 14

Mustafa Pektemek 6 16

Orhan SIKCA kazmaligini konusturmayi seven biri diyorlar.

Mustafa abartilmis, daha dogru düzgün ilk 11 de sahaya cikmamis kocaman bir balon diyorlar.

Peki siz ne diyorsunuz GScimbomlular?

Gol Krallığı

Ariza Makukula 13 14

Harry Kewell 9 16

Julio Cesar Souza 9 17

Alex De Souza 7 13

Andre Moritz 7 16

Shabani Nonda 7 12

Daniel Guiza 7 14

Gustavo Colman 7 16

Mustafa Pektemek 6 16

Guizaya yaklaşmış bayağı bi özellikli :asd:

Gol Krallığı

Ariza Makukula 13 14

Harry Kewell 9 16

Julio Cesar Souza 9 17

Alex De Souza 7 13

Andre Moritz 7 16

Shabani Nonda 7 12

Daniel Guiza 7 14

Gustavo Colman 7 16

Mustafa Pektemek 6 16

Özellikleri nedir, 6 gol atması son derece kötü, ama özellikleri iyiyse alınması iyi olabilir. Süratli midir ? Dribble'ı nasıl'dır ? nedir ne değil'dir ?

Sercan'ı istemezken Mustafa gelirse, tam bir hüsran olur benim açımdan.

Orhan Şama hayır demem futbol bilgime ters düşer...Hani öyle ahım şahım bir bilgim yok lakin yinede hayır diyemem...ama mustafa pektemek benim için tam bir kapalı kutu bilgim yok yani...:)

Benim bildiğim öyle her hafta Gençlerbirliği maçı yayınlamıyor ekranlarda.O yüzden pek bilgisi olmayanlar yerine daha sağlam bilgisi olanlar varsa ve onlar gerekli bilgiler verirse daha sağlıklı olur.

Özellikleri nedir, 6 gol atması son derece kötü, ama özellikleri iyiyse alınması iyi olabilir. Süratli midir ? Dribble'ı nasıl'dır ? nedir ne değil'dir ?

6 gol atması kötü diyorsun da ligde en çok gol atan Türk oyuncu daha ne yapsın.Hem de düzenli 11 oynamadığı halde.Ama ben tabiiki Sercan ve M.Pektemek arasında seçim yapacak olsam Sercan derdim.

Üst Alt