Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda


Bizi diğerlerinden ayıran önemli özelliklerden biri de objektif olmak ve objektif olmak için çaba gösteren taraf olmaktır.Bu sebeple, Gökhan Gönül ve Volkan 'ın maçta yaptıkları inanılmaz hatalara kızdığımız, şahsiyetsiz oyuna, yazarların gündem değiştirme çabalarına, Hiddink 'e tepki gösterdiğimiz gibi, rövaşta forma giymemek için bilinçli kart gören kendi camiamızdan yetişmiş evladımız Arda 'yı da bugün eleştirmeliyiz.Bu karta, belki de bu kötü skordan daha fazla sinirlendim. Arda maalesef sinir yönetim konusunda çok başarısız görüntüsüne devam ediyor. :(
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaBen şaşırmadım böyle birşey yapmasına.Forumda bunu bekleyen çok arkadaş vardı ve maç başlamadan önce söylediler zaten.Kendisinden bekleneni yaptı.İyi ve keyifli tatiller dilerim kendisine.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Ardaseverim ardayı, iyi yapmış. bu kazmalarla ben bi daha maç yapmam demiştir içinden. sanki bunlarla 4-0 ordamı yenicez demiştir.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaMeslek etiğiyle bağdaşmayan ve amatörce bir hareket,açık ve net !Savunulacak tarafı yok bana göre... Hele ki Galatasaray kokusunu almış bir futbolcudan hiç beklemezdim !
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaÖnce geçen haftaki Atletico maçında kaptırdığı topu almak için ceza sahasına kadar gidip penaltı yaptırdı çok amatörce, şimdi de bu hareketi... Mental yönden çok geride ne yazık ki.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaSinir yönetimi mi heralde vicdan yaptın abi adam resmen bilerek yaptı sinir yönetim konusu değil bu 90 dakika boyunca tek bir agresflik hırs vs göstermeyen adam 5 dk kala gördüğü kartla Galatasaray taraftarının kafasını öne eğdirdi bizim camiadan böyle şeyler ben bu yaşıma kadar görmedim ha varsada unuttuğum için mazur görün arkadaşlar
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaGalatasaray ahlakına yakışmayacak bir hareket yaptı Arda bu gece.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaSonu Emre'ye benzemez inşallah.Nihat abisiyle takılsın Emre şerbetsiziyle değil!
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaArda zeki futbolcu sonuçta. Bence bu takımdan bi b.k olmaz bende boşa yorulmayayım diye düşünmüştür. İyi yaptı.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaSen Türkiye'nin en değerli oyuncusu olarak gösteriliyorsun ve bu sorumluluğu kaldırabilmen lazım. Takım bugün 5-0 da yenilse sen dik bir şekilde çıkıp oynayacaksın deplasmandaki maçta.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören ArdaSinirle vurdu bence. Rıdvan dediği için bu da böyle kalır.Maçı Galatasaray taraftarı kaybettirdi, Arda bilerek kart gördü. Hee.
 
Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Ardaardayı önemsemiyorum artık. bu milli formayı semih kayalar,serdar azizler,necipler ,olcanlar,gökhan töreler hakediyo.
 
Üst Alt