Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Abi Ardaya salliyorsunuz anlamiyorum, is ahlaki diyorsunuz ... siz herhangi sirketde calisriken sirketin bütün iscileri sirketi bir nevi "sabote" ettigini görürseniz tepkiniz ne olur? ben söyliyim o sirketden ayrilirsin. Bu bahsettigim sirket Milli Takimi. Milli Takim'dan ayrilmayacagina göre, bunu yapmis olabilir diye düsünüyorum.

Yani savaştasın vatanı savunuyorsun 3-5 asker silahı bıraktı kaçıyor diye bırakıp kaçmak lazım

Arda nın kasıtlı yapıp yapmadığı tartışılır. Ama kasıtlı bir varsa o da maç boyunca o kadar hata yapan gökhan gönül ile volkana gıkını çıkartmayan, arda kart görünce kasıtlı gördü diyerek insanları yönlendiren şikeci dostu rıdvan dır.

Oyun durduktan 10 dakika sonra topa vuruyor Arda. Kasıtlı yaptığı daha bariz olamazdı

Bu Arda, Emre ve Volkan abisiyle bizim taraftara küfür etmiyorsa adam değilim. Bana da yaptı abi onlar diyordur. Satıldı diye üzülmüştüm, iyiki satıp kurtulmuşuz bu şerefsizden.

Volkan-gg-emre ve arda bidaha cagrilmasin

gitsin kumda oinasinlar

Yani savaştasın vatanı savunuyorsun 3-5 asker silahı bıraktı kaçıyor diye bırakıp kaçmak lazım

Yok abi tabiki degil, bana göre basarisiz olmamizin ana nedenlerinden biri bu. Futbolu siz savas olarakmi görüyorsunuz ? Kötü oynamanin vatan hainligi olarakmi görüyorsunuz, bunun yuzunden biz taktik futbol oyniyamiyoruz. Bana sorarsan bugün Volkan, Gökhan ve Emre Vatan hainligi yapmsitir. Nedeni bariz olarak Maci sabote edip, takim arkadaslarinin hakkini yemis olmalari.

Yok abi tabiki degil, bana göre basarisiz olmamizin ana nedenlerinden biri bu. Futbolu siz savas olarakmi görüyorsunuz ? Kötü oynamanin vatan hainligi olarakmi görüyorsunuz, bunun yuzunden biz taktik futbol oyniyamiyoruz. Bana sorarsan bugün Volkan, Gökhan ve Emre Vatan hainligi yapmsitir. Nedeni bariz olarak Maci sabote edip, takim arkadaslarinin hakkini yemis olmalari.

Teşbih sadece Özgür ne savaşı ne vatan hainliği senin verdiğin örnek hoşuma gitmedi sadece bu acıdan bak birde dedim önemli olan motivasyon değil mi yani eninde sonunda bir bahanesi var Arda'nın senin dediğinde olabilir ama neden yaptıgından ziyade nasıl göründüğüne bakmak lazım bence beni rahatsız etti sadece bu.

Bakin benim burada Ardanin Avukatligini yapmam gibi birse söz konusu degil, amacim da degil. Yanliz asil olayi, yani fener triosunun maci sabote etmesi gözden kaciyor, ben bundan cok rahatsizim. Bu yüzden Ardayi savunur gibi görünüyorum.

Teşbih sadece Özgür ne savaşı ne vatan hainliği senin verdiğin örnek hoşuma gitmedi sadece bu acıdan bak birde dedim önemli motivasyon değil mi yani eninde sonunda bir bahanesi var Arda'nın senin dediğinde olabilir ama neden yaptıgından ziyade nasıl göründüğüne bakmak lazım bence beni rahatsız etti sadece bu.

Haklisin abi, bana sorarsan benide Ardanin gittikce " abilerine " benzemesi cok rahatsiz ediyor, ben Ardayi 66 numarali Arda olarak sevmek istiyorum. Son dakkika frikikden atip CL-Sampiyonu olmus gibi sevinmesiniz görmek istiyorum. Cok sey bekliyorum herhalde ben bu milli takimdan bu "oyunculardan".

Arda, artik hic sempatik degilsin. Hep korurdum seni. Arda zekidir, ne yapacagini bilir diye. Ama artik bardagi tasirdin.

Yetenekli olmandan dolayi takima yine cagiririm seni, ama Arda gibi kisilik asla kaptan olmamali ileride. Sorumluluk almasini felanda beklemeyin.

Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören

bu kismi KAMIL diye okudum :ka21:

Bu Arda'nın hareketlerine uyuz olmaya başladım. Beni bile çileden çıkardı. Hep böyle bi tripler falan. Valla canımı sıkmaya başladı ha.

Ben de Arda yı sürekli savunanlardandım ama bu hareketler bu hava hiç hoş değil. Bir sonraki maçta oynamamak için sarı görmesi affedilecek bir durum değil. Ama dün Sabri de kırmızı için çok çalıştı O na da bir sitem göndermek isterim burdan.

Arda sahada çırpınan birkaç futbolcumuzdan biriydi. Arda gelecek maç sahada olmayacak. Hamit dün hiç sahada yoktu neredeyse, adeta saklandı maç boyunca. Bir kişi eksik oynattı bizi. Arda ve Sabri çırpındılar ama herkes onlara ayak uyduramadı. Asıl sorumlular Oğuz ve Hiddink'tir. Hiddink gazetelere verdiği demeçlerle bizi canavar gibi maça bilendik diye gösterdi, aslında hiç öyle değildik. Bu bize değil hırvatlara gaz verdi sadece.

arda geçen senede galatasarayımızı kötü günlerde yanlız bırakmıştı içimde bi kırgınlık vardı hep bilerek oynamadı çoğu maçta

bu maçta bekliyordum böyle birşeyi bari adama sert gir bi şey yap bu kadar göstere gösterede olmaz rıdvanda kaçırmadı çaktı yorumu.

cin gibi çocuk arda. evet hakikaten cin. ama o cinliği çok yanlış işler için kullanıyor

Üst Alt