# Royston Drenthe - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Royston Drenthe

Cevap: Drenthe bombası

allah belanı versin fanatik drenthe bombasını gördüğüm an bir sevinçle girerken seni görünce hüzün kapladı içimi bilen bilir en çok istediğim adamdı drenthe teknik hız güç ne ararsan var sürat motoru gibi deler sol kanadı her maç :sad007:

tabi ya zaten Hiddink hollanda tohumundan olduğunda Türk milli takımına çağırıyor onları. Birbirlerinin yedeği yapıyor. Biraz manıklı yazın!!!

Renktaş peki çağlar ile hakan balta ne yapmış milli takıma ? Hakan balta'yı tartısmaya gerek yok cok düştü.Çağlar'da son zamanlarki performansı beni endişelendiriyor.Yani sol bek şart!

Renktaş peki çağlar ile hakan balta ne yapmış milli takıma ? Hakan balta'yı tartısmaya gerek yok cok düştü.Çağlar'da son zamanlarki performansı beni endişelendiriyor.Yani sol bek şart!

Renktaş Türkiyede zaten solbekte kriz var bu Abdullah ile Hakan Ünsal'dan sonra gelen bir sıkıntı. Ama Türkiye'de maalesef bu adamların üstüne yok. Düşüş olduğu kesin ama yrın öbür gün bu adamlar FT ile yeniden toparlar ise ne diyeceğiz? Şu anda bakarsak tabiki şart ama en kötüleride değiller Türkiye içinde onu söylemek istedim. Drenthe fena futbolcu değil bende isterim tabi ki. Ama biz geçen sene oynadığı zamanlar ileri geri birbirlerine yardım eden İnsua Culio ikilisini bile oynatmayıp orada sıkıntı yaratan insanları sineye çektik. İnsua kötü futbolcumuydu ki? Bana göre öncelik Sarptan kurtulmak için ön libero ve iyi bir fw ve fw arkası oynayabilen 10numara.

Drenthe'nin öyle ciddi bir piyasası yok.Madrid olsa olsa 3-4 milyon Euro'ya bırakır herhalde.Bence daha iyi bir oyuncu almalıyız ama sol beke hiç adam almamaktansa Drenthe'ye razıyım.

Yalnız bu Fanatik'in yaptığı resmen dangalaklıktır.Forumdan bakıp bire bir haber yapmışlar.Size söylüyorum alo!Yaptığınız mesleğe zerre saygınız yok mu?Siz göstermezseniz başkalarından nasıl saygı bekleyeceksiniz?

Drenthe'nin öyle ciddi bir piyasası yok.Madrid olsa olsa 3-4 milyon Euro'ya bırakır herhalde.Bence daha iyi bir oyuncu almalıyız ama sol beke hiç adam almamaktansa Drenthe'ye razıyım.

Yalnız bu Fanatik'in yaptığı resmen dangalaklıktır.Forumdan bakıp bire bir haber yapmışlar.Size söylüyorum alo!Yaptığınız mesleğe zerre saygınız yok mu?Siz göstermezseniz başkalarından nasıl saygı bekleyeceksiniz?

Olsun hocam, Fanatik en azından buraya bakmış, Fotomaç ne yapıyor ? :D

Drenthe iyidir, ucuza kapatırız. Yanında Gago için de anlaşalım Madrid ile :tiphat:

Real ile hazırlık maçı ayarlandığına göre transfer görüşmeside yapmış olma olasılığımız gayet mümkün görünüyor.

Paraya kıyıp bir kerede 15 milyon euro verirsek Gago ve Drenthe'yi çok rahat alırız.

Bir yanlışlık olmasın onda?Adamı oynatmayacağı belli Mourinho'nun.Piyasası 7-8 milyon gibi bir şey olması lazım.20 milyon fiyat çekmeleri çok saçma yahu.Tamam alırken çok para vermişlerdi de oynatmayacakları adamı öyle bir paraya satmaları da mümkün değil.

Adam yıllardır oynamıyor doğru düzgün ama fiyatı da hiç düşmüyor :eek:

Gagoya 20m avro verecek takımın aklına tükürüyüm.Kaç senedir yedek klübesinde adam edeceği maksimum para 8-9

şu gagoyu da drentheyi de bu sene hala söylentisi çıkmadı ama çıkacağından emin olduğum baptistayı da,

hersene bi tarafından uyduran basını alnından öpüyorum

Üst Alt